999 rezultate për

neuer

Neuer karikon Bayernin: Ky është sezoni ynë Një tjetër dështim në Bundesligë për Bayern Munchen do të ishte i patolerueshëm. Është ky mendimi i portierit bavarez Ma
10 portierët më të mirë të Shek. XXI (FOTO LAJM) Insituti i Historisë dhe Statistikave në Futboll (IFFHS) nëpërmjet një vlerësimi të bërë prej specialistëve më të mëdhen
Bayern, "lavdia" e Gjermanisë Portieri i Gjermanisë dhe Bayern Munchen, Manuel Neuer ka mbetur shumë i kënaqur me fitoren 2-0 kundër Izraelit në Lajpc
Ramos tallet me Neuer Mbrojtësi i Real Madridit, Sergio Ramos, ka përqeshur portierin e Bayern Munchen, Manuel Neuer, pas humbjes së këtyre të
Neuer: Kam frikë Drogbanë Portieri i Bayern Munchen, Manuel Neuer i druhet vetëm një kundërshtari të shtunën: ai është Didier Drogba. Sipas portie
Gafa, Neuer stërvitje edhe në borë Manuel Neuer ka marrë masat e duhura për të përballuar çdo situatë të pakëndshme në fushën e lojës. Duke qenë vetëm 25 v
Neuer: Bayerni i fortë po aq sa Barça me Realin Manuel Neuer dëshiron të fitojë për herë të parë në karrierën e tij titullin e Bundesligës. Portieri i Bayrern Munich në
Dirk Nowitzki, sportisti i vitit në Gjermani Dirk Nowitzki, Borusia e Dortmundit dhe Magdalena Neuer ishin fituesit e cmimit të sportistëve dhe skuadrës më të mirë t
Manuel Neuer fton në "duel" Gigi Buffon Nëpërmjet SkySport portieri i Juventus dhe kombëtares Gianluigi Buffon ka dashur të përcjellë një mesazh për Manuel Neue
Grabitet banesa e Manuel Neuer Grabitje në banesën e portierit të Gjermanisë dhe Bayern Mynih, Manuel Neuer. Sipas referimeve të gazetës gjermane "Bild
Fitore e "lodhshme" për Bayern Mynih Fitore e mundimshme për Bayern Mynih ndaj Augsburg në “SGL Arena”, por rezultati mund të ishte ndryshe nëse sulmuesi shq
Neuer kërkon të fitojë Bundesligën me Bayernin Portieri i ri i Bayern Munchen, Manuel Neuer shpreson të fitojë titullin në Bundesligës në sezonin e tij të parë te klub
Bayern-Neuer gjithçka bëhet zyrtare Pas shumë muajsh negociata dhe shumë zëra rreth të ardhmes së Neuer ,e gjithë kjo lojë ka përfunduar mes Schalkes dhe Ba
Tifozi godet portierin Neuer (VIDEO) Pritet që Neuer të largohet në fund të sezonit por kjo gjë nuk e kanë pritur mirë tifozeria e Schalkes ku disa prejt tyr
Neuer nuk konfirmon largimin e tij Manuel Neuer nuk ka konfirmuar pë largimin e tij drejt skuadrë Bavareze të Bayern Munchen në një intervistë të dhënë për
Neuer-Bayern arrihet marrëveshja Gjiganti Bavarez, Bayern Munich ka arritur marrëveshje me Schalken për ta transferuar portierin, Manuel Neuer.Tani Bayer
Bayern ofron 21 milion euro për Neuer Si duket skuadra Bavareze, Bayern Munich nuk dëshiron të heq dorë nga portieri i Schalkes, Manuel Neuer pasi tani "Bild"
Arsenal dhe Tottenham, në garë për Neuer Portieri gjerman Manue Neuer si po duket do të jetë pranë klubeve të mëdha evropiane. Në Manchester United e ka parë si
Neuer: Nuk mendoj për të ardhmen time Portieri i Schalkes, Manuel Neuer ka thënë se nuk dëshiron të bisedoj për të ardhmen e tij edhe pse klubi i tij është el
Neuer: Kurrë nuk do të shkoja tek United Portieri i Schalkes, Manuel Neuer ka mohuar zërat që e lidhin atë me klubin anglez, Manchester United duke thënë se ky t