999 rezultate për

ndodhte

Ja çfarë do të ndodhte nëse nazistët do ta fitonin luftën (FOTO LAJM) Dihet që Hitleri e humbi luftën, pasi u ndal nga Ushtria e Kuqe në Rusi dhe kështu në lindje të Evropës u ngrit kampi so
Shikoni çfarë eksperimenti i çuditshëm (VIDEO LAJM) Shpesh ne jemi të dhënë pas veprimeve të pazakonshme. Kureshtja është ajo që na shtyn të bëjmë dhe eksperimente të ndrys
Publikohet historia e një agjenti rus në Estoni (VIDEO) Shërbimet ruse të inteligjencës (FSB) kanë rrëfyer historinë e një agjenti të tyre në Estoni porej 15 vitesh, i cili për
"14 Tetori, dita më e keqe e karrierës" Ndeshja e ndërprerë mes Serbisë dhe Shqipëris ka lënë shenjë te kapiteni serb Branislav Ivanoviç. Mbrojtësi i Chelsea-t
Aurela Gaçe pyet UEFA-n: Mos duhet të vritej ndonjë?! Këngëtarja Aurela Gaçe ka shprehur sot të gjithë mllefin që ndiente pas vendimit të UEFA-s. "Po si të futeshin në f
Vuçiç: Ekstremistët shqiptarë donin të dëmtonin nderin e serbëve Për incidentin e mbrëmshëm në stadiumin "Partizani" të Beogradit, ka reaguar kryeministri Alkesandër Vuçiç. Ai ka thë
Zero gjuajtje kundër Atleticos: nuk ndodhte që prej 2006-s Një humbje për rekord. Juventus kthehet nga Madridi me humbjen 1-0 në shtëpinë e nënkampionëve të Europës, por më shumë
Çfarë do të ndodhte nëse Edi Rama dhe Albin Kurti do të hapnin një parti në Maqedoni? Analisti dhe historiani Arben Llalla ka marrë një rast hipotetik, duke thënë se çfarë do të ndodhte sikur Edi Rama apo A
Tmerri që ndodhte në ish-Jugosllavi: U shitën 10 mijë fëmijë Shifra tronditëse dalin në pah, lidhur me një krim masiv të padënuar që ka ndodhur në kohën që ekzistonte Jugosllavia.
Një "Jaguar" fluturues në qiejt e Londrës (FOTO-LAJM) Londinezët kanë shpejtuar të shpërndajnë në Twitter imazhet e bukura të kapura prej tyre të ‘Jaguarit’ që ‘fluturonte’ m
Konflikti i armatosur më 2001-shin nuk do të ndodhte nëse do dëgjoheshin shqiptarët Nëse një pjesë e kërkesave të shqiptarëve në Maqedoni më 1991 do të dëgjoheshin, nuk do të kishte ndodhur konflikti i ar
Afërdita shpërthen me klipin “Mos rri larg” (FOTO-VIDEO) Sot këngëtarja Afërdita Dreshaj ka lançuar klipin e saj të ri “Mos rri larg”. “Kënga e re doli tani!! Mos rri larg.
Liderë pas 18 vjetësh Fitorja e djeshme bindëse ndaj Real Sociedad (4-0) vendosi një rekord për Atletico Madrid: 23 ndeshjesh radhazi pa humbj
Kjo nuk është skenë dokumentari (VIDEO-FOTO) Ross Kemp ka kaluar një moment jo të mirë përballë disa rebelëve në Papua Guinea e Re. Ish-ylli i “EastEnders” dhe ekipi
Çfarë do të ndodhte me botën nëse do të shkrinin akujt? (FOTO-LAJM) Çfarë do të ndodhte nëse të gjithë akujt e botës do të shkrinin? “National Geographic” përfundoi punën me krijimin e dis
Dokumenti i '89-ës: Ramiz Alia parashikoi ç'do ndodhte me Shqipërinë Dy ditë më parë Servet Pëllumbi publikoi në Channel One një dokument shumë të rëndësishëm që hedh dritë mbi të sotmen po
Shakira në finalen Brazil-Spanjë (FOTO-LAJM) Ashtu sikurse bëri në ndeshjen Itali-Spanjë, këngëtarja kolumbiane ka mbështetur të dashurin e saj Gerard Pique edhe në
Bayern-Barça, ja ç'ndodhte jashtë "Allianz Arena-s" (VIDEO) Bayern uber alles. Që Bayern Munchen të fitonte kundër Barcelonës ishte diçka e pritshme duke parë ecurinë dhe formën e
Prrenjasi, i rregullt me oraret, s’mungonte asnjëherë në punë Ishte një ndër punonjësit më korrektë dhe më të sjellshëm. Nuk kishim dyshuar kurrë për asgjë. Për të gjithë mund të ndo
Robben i pakënaqur me lojën e Bayernit Edhe pse skuadra e tij u kualifikua për në çerekfinale të Ligës së Kampionëve, mesfushori i Bayern Munichut, Arjen Robbe