999 rezultate për

mourinhos

“Qajnë dhe çirren”; nuk ka të ndalur lufta mes Contes dhe Jose Mourinhos Antonio Conte, trajneri i Chelsea, i kërkoi homologut të tij të Manchester United, Jose Mourinho, që të mos flasë për kl
Manchester United i ofron kontratë të re Mourinhos, 65 milionë paund në letër Manchester United kërkon të blindojë Jose Mourinhon me një kontratë të re 5-vjeçare deri në 2022 prej 65 milionë paundës
Manchester United ia gjen ilaçin Mourinhos, në kontratën e re i fusin "një kleçkë" Jose Mourinho është shumë afër që të nënshkruajë kontratë të re me klubin e Manchester Unitedit. Sipas The Sun, Unite
10 lojtarët që arroganca e Mourinhos i largoi, por më pas shkëlqyen (FOTO LAJM) Mourinho ka gëzuar sukses në të gjithë Evropën që prej drejtimit me Porton në trofeun e Ligës së Kampionëve në 2004, duk
Festa e lojtarëve madrilen me trofeun dhe postimet e tyre në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Real Madrid zyrtarisht është Kampion i dyfishtë i Europës. 12 herë kampionët e Europës mposhtën me një lojë dominuese
12 yjet që kanë dështuar nën drejtimin e Jose Mourinhos (FOTO LAJM) Jose Mourinho është mjaft i njohur për faktin se është shumë autoritar në detyrën e tij. Disa lojtarë të mëdhenj e k
Zbulohen 5 afrimet dhe 5 largimet e Mourinhos te United këtë verë (FOTO LAJM) Manchester United po punon për të përforcuar skuadrën për sezonin e ri. "Djajtë e Kuq" deri tani kanë nënshkruar vetëm m
Bacelona dhe United në duel për të rrëmbyer mbrojtësin e PSG-s Barcelona sfidon Manchester United për qendërmbrojtësin e PSG-së, Marquinhos. Skuadra katalanase e sheh atë si zëvendësu
Shikoni festën e "çmendur" te Jose Mourinhos (FOTO LAJM) Trajneri portugez, Jose Mourinho ka drejtuar Manchester Unitedin drejt titullit të parë të Europa Leagues, në histori të
Batuta e radhës e Mourinhos: Ajax s'duhet të ishte në finale! Jose Mourinho dhuron spektakël në intervistat e radhës për mediat angleze. "Djajtë e Kuq" do të luajnë finalen e Europa
Interi në kaos, ja 9 trajnerët që janë shkarkuar pas largimit të Mourinhos (FOTO LAJM) Interi fitoi tripletën në vitin 2010 nën drejtimin e Jose Mourinhos, teksa portugezi u largua në fund të sezoni. Pas tij
Sacchi i bindur: Ky Juventus më i fortë se Interi i Mourinhos Një ndër specialistët më të njohur të futbollit në Itali dhe ish-trajneri i njohur i Milanit, Arrigo Sacchi ka mbetur i
United-Chelsea, surpriza të mëdha në formacionet zyrtare (FOTO) Premier League pas pak minutash ofron një super ndeshje mes Manchester United dhe Chelsea-t. Dy skuadra me objektiva të
United po kalon sezonin më të keq në "Old Trafford" nën drejtimin e Mourinhos Jose Mourinho për momentin po drejton United drejt sezonit më të keq të historisë së klubit në sfidat që janë luajtur n
Formacioni i United nëse i plotësohen të gjitha dëshirat e Mourinhos (FOTO) Jose Mourinho po planifikon një verë të mbushur me shumë lëvizje në merkato, pasi skuadra nuk po i jep përgjigjen e duhu
Çmenduria e Mourinhos, gati 200 milionë euro për të blerë Neymar-in E ardhmja e Neymar po kthehet në një çështje te Barcelona pas fjalëve të sulmuesit brazilian se do t'i pëlqente një kali
Zbulohet shkaku i vizitës së djeshme të Mourinhos në Kroaci Trajneri i Manchester United ditën e djeshme ka qëndruar në Zagreb, ku ka ndjekur nga afër ndeshjen Kroaci-Ukrainë, e vl
Courtois: United "pagoi" planin e Mourinhos Chelsea është kualifikuar për në gjysmëfinalen e FA Cup pasi mundi United 1-0. Thiabaut Courtois mendon se Jose Mourinho
United pa sulmues ndaj Chelsea-t, Mourinho i lë pushim (FOTO) Skuadra e Manchester United do të luajë ditën e sotme një ndeshje të vështirë në çerekfinalet e Kupës FA me Chelsean. Ed
Djali i Mourinhos feston fitoren e Barcelonës Djali i ish trajnerit të Real Madridit tashmë i Manchester Unitedit, Jose Mourinho njihet si një fans i madh i skuadrës