999 rezultate për

minon

Makeup për meshkoj, Korea e Jugut dominon tregun Korea e Jugut ka përqafuar prej kohësh produkte bukurie që shihen si të patregtueshme nga tregu perëndimor. Produktet
Formacioni i javës në Champions League, dominon Bayerni (FOTO LAJM) UEFA ka publikuar formacionin e javës në Champions League. Ditën e djeshme përfunduan ndeshjen e para të fazës së 1/8.
Burri eliminon me levë pas koke bashkëshorten në mes të Durrësit Nje ngjarje e rende ka ndodhur kete paradite ne Durres. Mësohet se burri ka vrare gruan ne mes te qytetit, te sheshi “Az
Tentuan ta eliminonin, si Taulant Ahmeti i shpëtoi atentatit të maskave (VIDEO) Gjatë ditës së djeshme, të shtëna me armë në Shkodër alarmuan qytetarët por sipas njoftimit të policisë nuk kishte të lë
Partizanit nuk i mjafton fitorja, Besëlidhja e eleminon nga Kupa e Shqipërisë Megjithëse ka fituar, Partizani është eliminuar nga Kupa e Shqipërisë. Të kuqtë mposhtën 3-1 skuadrën e Besëlidhjes p
Rudi Vata: Kosova e eliminon Maqedoninë e Veriut Ish-kapiteni i Kombëtares së Shqipërisë, Rudi Vata, është rrëfyer në një intervistë për Gazetën "Zëri". Vata që tas
Eliminoni yndyrën nga beli me këto 2 pije natyrale Ekzistojnë disa ushqime natyrale që mund t’ju ndihmojnë të zvogëloni nivelin e yndyrës në trup, në këtë rast ne kombinoj
Ish- agjenti britanik: Si po e dominon mafia shqiptare trafikun e kokainës Rrezikshmëria dhe aftësia e grupeve kriminale shqiptare për të tregtuar sasi të madhe kokaine në Angli, doli në pah edh
Befasi në Spanjë, skuadra e ligës së tretë eliminon Atletico Madridin nga Kupa e Mbretit Pjesa e parë mbaroi pa gola, në ndeshjen në mes Leonesës dhe Atletico Madridit. Në pjesën e dytë ishte Correa ai e dë
Deklarata e fortë: Banda e Lushnjes donte të eliminonte ish-ministrin në detyrë Në vitin 2000, policia ka disponuar informacione se ka pasur edhe plane konkrete për eleminimin e ministrit Spartak Poçi
Thaçi nominon Albin Kurtin si kryeministër Presidenti i Republikës, Hashim Thaçi, ka dhënë shenjat e para se do ta nominojë Albin Kurtin për Shef të Qeverisë edhe
DYSHIMET/ Banda e rrezikshme donte të eliminonte Ndojn? SPAK kërkon ndihmë jashtë vendit Vazhdojnë hetimet për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoj ndodhur pak muaj më parë ku humbi jetën shoferi i tij. Di
Fiorentina eliminon Atalantan, Cutrone debuton gol (VIDEO) Me një ndeshje të çmendur, Fiorentina ka arritur të eliminojë Atalantan duke kaluar në çerekfinale, ku përballë do të ke
Mësoni se si t’i eliminoni me këto metoda natyrore dhimbjet e qafës Dhimbja në qafë është mjaft e zakonshme dhe paraqet simptoma të tilla si ndjesi shpimi gjilpërash, mpirje dhe takikardi.
Nëse zgjoheni me dhimbje fyti mos e bëni kurrë këtë gjë Është ajo periudhë e vitit kur të gjithë njerëzit fillojnë të kenë shqetësime nga të ftohtët, viroza të ndryshme, rrufë,
Nuk ndalet SHBA-ja, eliminon një lider taleban në Afganistan Mullah Nangyalay u vra por zyrtarët vendas thonë se sulmi plagosi edhe dhjetëra kalimtarë të pafajshëm. Shtetet e Bas
Tentoi të eliminonte babain, shmanget tragjedia në Këlcyrë Një i ri ka kanosur dhe kërcënuar me jetë babain e vet në Këlcyrë. Fatmirësisht, policia ka ndërhyrë në kohë dhe ka p
Dominon opozita, shkresat zyrtare dërguar qeverisë (VIDEO) Shkresat zyrtare janë një prej mekanizamve të kontrollit parlamentar, por gjatë vitit 2019 kjo e drejtë është ushtruar m
Pija që eleminon 5 kg mbeturina nga aparati tretës Është e vështirë të besohet se afërsisht 5 kilogram ‘mbeturina’ mund të grumbullohen në zorrën tuaj të trashë, por ja që
"Hakmarrës që po minon raportet me Shqipërinë": Akademia e Shkencave të Kosovës dënon sulmet e Ramës Akademia e Shkencave dhe Arteve të Kosovës ka reaguar ndaj qendrimeve të kryeministrit Rama ndaj mini-Shengenit Ballkani