999 rezultate për

mario

Mario Gotze "shastis" tifozët e Dortmund me postimin e fundit (FOTO LAJM) Tifozët e Borussia Dortmund-it nuk janë aspak të kënaqur me Mario Gotze-n. Lojtari që i dhuroi Kupën e Botës Gjermani
Grekët në festë: Frikacaku Rama u zbyth nga tokat e himariotëve Një pjesë e mirë e mediave online në Greqi janë duke raportuar pasditen e sotme në lidhje me një tërheqje sipas tyre të
Ushtari i Camorra-s tregon si e ekzekutuan shqiptarin 20 vite më parë Ka vendosur të bashkëpunojë me drejtësinë italiane Giovanni Cascarino, i njohur për lidhjen me klanin e Camorras. Gjatë
Pas 20 vitesh rrëfehet mafiozi italian, pse e ka vrarë një shqiptar Giovanni Cascarino i lidhur më herët me klanin e Camorras ka rrëfyer para drejtësisë italiane vrasjen e Halim Margiekait
Zi në famljen e Joao Marios, babai i lojtarit ndërron jetë (FOTO LAJM) Zi në familjen e Joao Marios. Mesfushori i Interit sot ka humbur babain e tij teksa fazja zyrtare e Interit i ka shpreh
"Super Mario": Klubi i vetëm që do të luaja në Seria A është Napoli Mario Baloteli duket se ka gjetur një qetësi shpirtërore dhe sportive te skuadra e Marsejës. Sulmuesi italian po shkëlqe
Formacionet zyrtare: Napoli – Salzburg Sapo janë bërë publike formacionet e skadrave të Napolit dhe Salzburg ku bie në sy lënia jasht e Lorezo Insigne nga Anc
Presidenti i Marseillë: Jam i lumtur që afrova Balotellin (VIDEO) Mario Balotelli ka lënë Nice për t'u transferuar te Marseille. "Super Mario" ka rënë në sy që në debutimin e tij me
Mario Balotelli pranë klubit lodinez Mario Balotelli është pranë rikthimit në kampionatin anglez të futbollit. Italiani është pranë skuadrës së Ëest Ham,
Mario Mandzukic refuzon milionat nga Kina (VIDEO) Mario Mandzukic po përjeton një nga sezonet më të mirë te Juventusi edhe pse është 33 vjec ai jep gjithmonë maksimumin
Operohet Mario Mandzukic? Mediat italiane kanë raportuar se Mario Mandzukic duhet të operohet, e cila gjë do të bënte që ai mos të luaj tre deri n
Balotelli rikthehet në Itali, do zëvdesojë Piatek te Genoa Deri më tani është një sygjerim merkatoje por Preziosi dhe Prandelli duket se kanë piketuar Mario Balotellin si zevndës
E ardhmja e Balotellit mund të jetë në Turqi Të gjitha mediat franceze raportojnë se Mario Balotelli tashmë i ka dhënë fund aventurës me Nicë dhe nuk ka më kthim pas
Si e nxorri nusja ish-vjehrrin nga shtëpia: Nuk dua t'ia di fare Një banesë dy katëshe në rrugën “Shtjefën Gjecovi” në Vlorë është bërë mollë sherri mes Ilir Musarajt dhe ish nuses së d
"Nuk dua t’ia di fare!", nusja nxjerr ish-vjehrrin nga shtëpia e tij Një banesë dy katëshe në rrugën “Shtjefën Gjecovi” në Vlorë është bërë mollë sherri mes Ilir Musarajt dhe ish nuses së d
Disa nga sekretet e Mario Mandzukic Mario Mandzukic, me numrin 17 në shpinë, vendimtar në javën e 17-të (dhe jo vetëm). “SuperMario”, një kampion i madh, sh
PSG piketon ish-mesfushorin e Juventusit Skuadra e PSG-së po sheh mundësinë të transferojë në "Park de Princes" Mario Leminën ish mesfushorin e Juventusit i cil
Mario Balotelli pranë largimit nga Nica, por do mbetet sërish ngë Francë Mario Balotelli është pranë largimit nga skuadra e Nicë. Ai ka pasur kohët e fundit përlasje me trajnerin e skuadrës Pat
Balotelli: Dua të luaj në një klub të madh Mario Balotelli me shumë mundësi do të largohet nga Nica në kampionatin francez. Ai ankohet se skuadra mezi bën dy pasim
Mario Balotelli tallet me Thomas Myllerin (FOTO LAJM) Thomas Muller sulmuesi Bayern Munich, në ndeshjen ndaj Ajax-it në mesjavë kreu një faull skandaloz ndaj Maximilian Ëob