999 rezultate për

linda

Flet hapur, sa para ka paguar Linda Rei për t’u bërë femër? Linda Rei ka treguar se ka paguar shumë pak lekë për t’u kthyer nga mashkull në femër. E ftuar në emisionon “Late Nig
E "zhdukur" prej kohësh, Linda Rei tregon se me çfarë merret dhe ku jeton tani (FOTO LAJM) Linda Rei është një përsonazh publik që me deklaratat e saj gjithmonë ka qenë në qendër të vëmendjes. Së fundmi ajo ka q
E zëvëndësoi në "Portokalli", Delinda flet për herë të parë për Arjola Demirin (FOTO LAJM) E ndjek tani shoë-n dhe mendon se të ka zëvendësuar më së miri nusja e re, Arjola Demiri, te "Çifti i lumtur"? Pa dy
Linda nuk i ndahet Ramës, bëhet vullnetare për të ndihmuar të prekurit nga tërmeti Bashkëshortja e Kryeministrit të Shqipërisë, Linda Rama, është ofruar si vullnetare për të menaxhuar krizën në vend të k
Fillon nismën për mbledhje fondesh, Linda Halimi akuzohet nga shqiptarët (FOTO LAJM) Këngëtarja Linda Halimi si shumë të tjerë ka filluar nismën për mbledhjen e fondeve për njerëzit e prekur nga tërmetin q
Buzë të fryra e vetulla të bëra, Majlinda Bregu ua merr në kthesë modeleve (FOTO LAJM) Ish-deputetja Majlinda Bregu është padyshim një ndër gratë më të suksesshme dhe më të komentuara në vend. Kjo për sh
Çfarë po ndodh? Këngëtarja largohet nga "Kënga Magjike" (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur për publikun Linda Halimi u rikthye në festivalin “Kënga Magjike”, pas 9 vitesh mungesë. Ajo la A
Belinda Balluku filmohet me Arben Ahmetajn duke biseduar larg syrit të kolegëve Kemi parë vazhdimisht që ish-ministrat e shkarkuar nga Rama, më së shumti rrinë me njëri-tjetrin dhe kjo e ka një shpjeg
Tifozët iu turrën njëzëri "Rama ik", kështu u shfaq kryeministri në stadium (FOTO & VIDEO) Edhe pak minuta na ndajnë nga ndeshja e shumëpritur ku kombëtarja jonë përballet me Francën. Në stadium, ka mbërritur
Mike apo rivale? Kejvina dhe Belinda bëhen bashkë dhe po "çmendin" rrjetin (FOTO LAJM) Kejvina dhe Belinda, dy bukuroshet u bënë shumë të njohura si velina në "Xing me Ermalin" dhe menjëherë fituan shumë pop
"Ja kush më karikon", Linda Rei flet për jetën mes luksit (FOTO LAJM) Linda Rei është kthyer në një nga personazhet më të komentuar në shoëbizin shqiptar që pas deklaratës së saj të bujshme.
E krahasuan me Luana Vjollcën, Linda Rei acarohet me komentuesin (FOTO LAJM) Luana Vjollca së fundmi ka publikuar një video e cila si gjithmonë ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve të saj. Në video
U bë "gazi i botës", si veproi sot para gazetarëve Majlinda Halilaj (FOTO LAJM) Deputetja Majlinda Halilaj u përfol mjaft në rrjet pasi në fjalimin e saj të parë nuk arriti të ishte elokuente duke nga
Që në fillimet e karrierës, Belinda merr oferta tunduese nga ndërkombëtarët (FOTO LAJM) Belinda Dragotin e kemi njohur si modele dhe velinë në "Xing me Ermalin", por së shpejti bukuroshen do e shohim edhe në
Plas në emision, Silvana e Linda nuk lënë gjë pa thënë live në emision Linda Rei, e ftuar në emisionin “360 gradë” në RTV Ora, ironizoi zv.Presidenten e Akademisë Konservatore duke i thënë se
Kujtim Gjuzi kapet me Linda Rein: Mos më thuaj mua zemër, s'do bëhesh kurrë nënë Kujtim Gjuzi i ftuar në “360 gradë” i tha Linda Reit se nuk mund të fitojë shansin që të quhet nënë. Gjuzi ia ndaloi
Nuk ndalet Majlinda Kelmendi, fiton medaljen e dytë të artë në Abu Dhabi Majlinda Kelmendi e ka fituar medaljen e artë në grand slamin e Abu Dhabit, për herë të dytë në karrierë, pasi e mundi x
Klevis Balliu sulmon Bregun: Se njoh por mbështet Ramën... Ish-deputeti i Partisë Demokratike Klevis Balliu ka thumbuar ish-ministren Majlinda Bregu. Gjatë një interviste për
Burri i Delinda Dishës flet për martesën me aktoren: Nuk jemi çifti perfekt, kemi përplasje (FOTO LAJM) Delinda Disha këtë sezon u bë pjesë e spektaklit më të ri "Klanifornia show" dhe pjesë u bë gjithashtu edhe bashkëshorti
Ups! Melinda Ademi rrëzohet nga skena në mes të performancës (VIDEO) Nuk janë të pakëta rastet kur artistëve nuk i shkojnë siç duhet performancat e tyre në skenë dhe aty-këtu ndodh edhe ndo