999 rezultate për

kryetar

Deklarata e fortë Myslim Murrizit: Shqiptarët të bëhen gati për një '97 të dytë në shtator! "Me atë që shoh unë, shtatori, tetori, kemi edhe janarin para se të vijnë zgjedhjet, mund të jetë edhe si ’97 ..." I
Demokratët në zi, ndërron jetë ish-kryetari pas një sëmundje të rëndë Është ndarë nga jeta para kohe ish- kryetari i Partise Demokratike te Mirdites, Preng Toma. Lajmi është bërë me dije
Vëllai iu arrestua për trafik droge, PD: Të shkarkohet kryebashkiaku socialist! Vëllai i kryetarit të Bashkisë Fushë-Arrez Fran Tucit, përfaqësues i Partisë Socialiste, është arrestuar me akuzën për k
Kryetari i komunës së Milanos: Nuk më intereson projekti për stadiumin e ri të Milanit dhe Interit Kryetari i Milanos, Guisepe Sala ka komentuar për projektin për ndërtimin e stadiumit të ri të Milanit dhe Interit në zo
28 qershori është data e mundshme për zgjedhjet në Maqedoninë e Veriut? Liderët e partive politike do të takohen sot në mesditë tek presidenti i shtetit, për të diskutuar rreth datës eventuale
Ishte nisur drejt Tiranës, gjobitet ish-kryetari i bashkisë Pogradec Ish-kryetari i bashkisë në Pogradec, Eduart Kapri është ndaluar dhe më pas është gjobitur nga policia në Bradashesh.
Rama flet për gjobën ndaj Bashës në Durrës: Sjellje të papërgjegjshme Kryeministri Edi Rama thotë se është e pa imagjinueshme ajo që ndodhi me kryetarin e Partisë Demokratike, Lulzim Basha g
Përplasja e Enverit me Tuk Jakovën e Bedri Spahiun, zbardhet dëshmia e ish-nënkryetarit të Gjykatës së Lartë Publikohet historia e panjohur e konflikteve që lindën në mesin e viteve ’50-të në mes Enver Hoxhës dhe dy bashkëpunëtor
Kryetari i Londrës nuk është ende i gatshëm të lejojë ndeshje në qytetin e tij Kryetari i Londrës, Sadiq Khan, e ka vënë edhe më shumë në dyshim kthimin potencial të ndeshjeve të Premierligës, duke t
Zaev: Në zgjedhjet e ardhshme presim deri 100 mijë vota nga shqiptarët Kryetari i LSDM-së thotë se në zgjedhjet e ardhshme parlamentare pritjet janë që të sigurojnë nga 70 deri 100 mijë vota
Barcelona e vendos, Dembele dhe Coutinho do të huazohen Nënkryetari i Barcelonës, Jordi Cardoner ka pohuar se klubi spanjoll do të marrë pjesë në afatin e transferimeve duke bë
Jep dorëheqjen Kryetari i komanduar i Bashkisë Durrës Kryetari i komanduar i Bashkisë Durrës, Zhuljen Varfaj ka dhënë dorëheqjen nga posti. Neës 24 raporton se Varfaj ka d
Kurti: Do të bisedojë me Bislimin për t’i ndihmuar Preshevën e Bujanocin Kryeministri në detyrë, Albin Kurti, thotë se ka shprehur gatishmërinë që t’i ndihmojë ekonomikisht komunën e Preshevës
Kryetarja e Tetovës kundërshton masën e Qeverisë Masat e reja të Qeverisë që i obligojnë qytetarët e Tetovës, Kumanovës dhe Prilepit për përdorimin e maskave, janë të pa
''Maskat'' u vënë flakën automjeteve të ish-kryetarit të Gjykatës së Elbasanit Dy automjete janë përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme në unazën e qytetit të Elbasanit. Mësohet se një nga automje
Kryetari i KMSH-së, thirrje shqiptarëve për lutje të përbashkët (VIDEO) Kryetari i KMSH-së i ka bërë thirrje shqiptarëve për lutje të përbashkët. Në mesazhin e tij të së premtes, Kryetari i
Filipçe: Kryetari i Kumanovës nuk na tregoi se është testuar për Koronavirus Kryetari i Kumanovës Maksim Dimitrievski gjatë vizitës së djeshme të delegacionit qeveritar në Kumanovë nuk ka treguar s
Edhe Filipçe në izolim, pati kontakt me kryetarin e Kumanovës Ministri i shëndetësisë Venko Filipçe ka deklaruar se nga sot do të jetë në izolim shtëpiak, pasi tek kryetari i Komunës
Takoi dje kryetarin e infektuar, vetëkarantinohet zv.kryeministri i Maqedonisë së Veriut Ditën e sotme kryetari i komunës së Kumanovës ka rezultuar pozitiv me COVID 19, por më herët ai është takuar me zëvendës
E FUNDIT/ Kryetari i Kumanovës infektohet me Covid-19 Kryetari i Komunës së Kumanovës, Maksim Dimitrievski është konfirmuar pozitiv me koronavirus. Lajmin e ka bërë të dit