999 rezultate për

kolumbiani

City, sfidë "El Tigre" vs " El Matador" (VIDEO) "El Tigre" sfidon "El Matador". Manchester City po punon për ti dhuruar Roberto Mancinit një top-player për sezonin e ar
"Bomba" e Falcaos: Mund të shkoj te PSG Njëri nga sulmuesit më të mirë në botë për momentin, i zgjedhur edhe si "9" më e mirë për 2012 në mbrëmjen gala të "Topi
Quintero, kolumbiani që po çmend Interin (VIDEO) Juan Rodrigo Quintero. Kështu quhet talenti kolumbian i Pecaras, i cili po kërkohet me ngulm nga Inter. Ish lojtari i En
Nani te Juve, Rodriguez te United Manchester United kërkon prej kohësh talentin kolumbian të Portos, James Rodriguez dhe mesa duket kanë gjetur çelësin pë
City, ofertë faranoike për Falcao Roberto Mancini nuk mund të rrinte indiferent përballë atij që për momentin është "Mbreti" i merkatos së futbollit. Rada
Shitja e Falcao shpëton Atleticon 40 milionë euro të shpenzuara nga Atletico Madrid në verë e 2011-s për sulmuesin kolumbian Radamel Falcao rezultuan një
Falcao i sjell Atleticos Superkupën e Europës (VIDEO) Atletico Madrid është fituesi i Superkupës së Evropës. Fituesi i titullit të Europa League mposhtu me rezultat të thell
Juventus pranë Kolarov Nuk ka rënë akoma pista e një tratative të mundshme mes Aleksander Kolarov dhe Juventusit. Për serbin njëkohësisht dhe i
US Open, Federer tregon forcën e tij Tenisti nga Zvicra, Roger Federer, ka dëshmuar lojë mjaft të mirë në turneun ndërkombëtar "US Open" që po zhvillohet në