999 rezultate për

klinik

Klinika e Syve pajiset me aparatura të reja mjekësore Klinika e Oftalmologjisë ( Syve) e Qendrës Klinike Universitare të Kosovës (QKUK) është pajisur me aparatura të reja mje
Emiratet, 22 milion euro për Klinikën Pediatrike-Kirurgjike në Prishtinë Presidentja e Republikës së Kosovës, Atifete Jahjaga dhe përfaqësuesi i Shkëlqesisë së Saj, Sheikës Fatima bint Mubarak,
Ngjarja e mbrëmshme, ja versioni i Spitalit të Tetovës 11 persona kanë kërkuar ndihmë mjekësore mbrëmjen e djeshme në Spitalin Klinik të Tetovës, nga incidenti i mbrëmshëm në
Bilanci i përplasjes me armë në Tetovë: 1 i vdekur e 9 të plagosur Përplasja me armë që ndodhi mbrëmë në një lokal te Tetovës ka lënë 9 të plagosur dhe një të vdekur, raportojnë nga Polic
Të shtëna me armë në Tetovë, plagosen rëndë 3 persona Një person ende i paidentifikuar ka plagosur rëndë 3 persona sonte në Tetovë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 22.00.
Mjekët japin Ok-in, Messi mund të luajë me Argjentinën Nuk ka asnjë problem për Lionel Messin, tifozët e Argjentinës dhe ata të Barcelonës mund të qëndrojnë të qetë pasi futbo
Reagon VetëVendosje: Klinika e keqtrajtimit të nënave Kemi ndjekur tash sa kohë me vëmendje dhe shqetësim rastet që po ndodhin në Klinikën Obstetrike Gjinekologjike. Shkeljet
Ndërron jetë 12-vjeçarja e prekur nga gripi i derrit Një fëmijë i moshës 12-vjeç nga Shkupi është viktima e fundit e gripit të derrave në Maqedoni. 12-vjeçarja ndërroi jetë
Gripi i derrit godet Kosovën? Në Klinikën Infektive në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës janë paraqitur tre raste për kurim të dyshuar për virus
Vizitat mjekësore për Cercin: Do jap maksimumin Është dita e Alessio Cercit. Ish sulmuesi i Atletico Madrid zbarkoi dje në Itali për t'iu bashkuar Milanit këtë mëngjes.
Bora e ngrica nëpër rrugë, qytetarët thyejnë kockat Bora dhe ngricat që kanë "pushtuar" rrugët ka shkaktuar edhe 'viktima' të rrëshqitjeve nga bora. Në 24 orët e fundit,
Shkup, pacienti kryen vetëvrasje Një pacient 52-vjecar nga Kumanova mëngjesin e sotëm në orën 9, është hedhur nga dritarja e dhomës spitalore të Klinikës
Përplasje para Atletico-Deportivo, tifozi në vdekje klinike (FOTO LAJM) Dhuna zbarkon në futbollin spanjoll. Përpara ndeshjes mes Atletico Madrid dhe Deportivo La Coruna, një 30 vjeçar ka marr
24-vjeçarja shkon të bëjë operacion në fund-shpinë, vdes në klinikë (FOTO LAJM) Një britanike 24-vjeçare ka dashur të kryejë një ndërhyrje kirurgjike në një klinikë në Tajlandë, por se operacioni ka r
Tjetër krim në familje, burri plagos gruan më pas vetëvritet Një tjetër krim brenda familjes është regjistruar pasditen e sotme. Një 28-vjeçar ka qëlluar me armë bashkëshorten, du
Plagoset një person në Prishtinë Një person ka mbetur i plagosur me armë zjarri në lagjen "Dardania" të Prishtinës gjatë natës së mbrëmshme, rreth orës 2
Rrahje masive në Gostivar Një rrahje masive ka ndodhur dje pasdite në fshatin Gjenovicë të Gostivarit. Mësohet se për shkak të keqkuptimeve, dy
James kalon testet mjekësore (VIDEO) Mesfushori kolumbian James Rodriguez i nënshtrohet ekzaminimeve mjekësore tek Los Blancos ndërkohë që më pas ai pritet t
Aksidentohet rëndë fëmija 3 vjeç Një aksident i rëndë i ndodhur mbrëmë rreth orës 21.30 minuta në Kamenjan të komunës së Bogovinës, ka lënduar rëndë një
Gjashtë për qind e grave i "rrahin" burrat e alkoolizuar Burrat e alkoolizuar dhunojnë shpesh bashkëshortet por duket se kohët e fundit edhe femrat nuk po durojnë dot duke ushtr