999 rezultate për

keni

Ëndrra e çdo vajze, mësoni si të dukeni të bukura edhe pa make up Çdo grua posedon një joshje natyrale dhe bukuri që i ndihmojnë asaj të duket e mahnitshme gjithmonë. Bukuria e vërtet
AAC: Nëse keni blerë bileta fluturimi, duhet të bëni këtë veprim! Për të gjithë pasagjerët që kanë për të udhëtuar nga Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës drejt destinacioneve të tjera – pë
Çfarë do të thotë vetëizolim në rast të prekjes nga koronavirusi? Disa njerëzve u kërkohet të izolohen përkohësisht për të shmangur rrezikun e përhapjes së koronavirusit. Nëse jeni duke
Shenjat më me fat për sot, mësoni çfarë kanë rezervuar yjet Dashi E enjtja do të jetë nën ritmin e duhur sa i takon dashurisë, sidomos në mëngjes. Mbani parasysh se jo gjithmonë
Janë më të rrezikuarit nga koronavirusi, këshilla për njerëzit me sëmundje kronike Coronavirus mund të prekë këdo, por njerëzit me probleme shëndetësore kronike dhe të moshuarit mendohet se janë në rrezi
Basha reagon për viktimën e parë nga koronavirusi: Nuk është turp të jesh i prekur Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka reaguar pak pasi në Shqipëri humbi jetën njeriu i parë i prej koronavirusit. “Rastet e
"Ç'paskeni qenë", si asnjëherë Luana i kthehet ndjekësit në fotot joshëse (FOTO LAJM) Luana Vjollca ka publikuar së fundmi në llogarinë e saj në Instagram disa foto nga seti më i fundit fotografik, ku shfaq
Braçe reagon pasi numri i të infektuarve shkoi në 6: Nëse keni qenë në Itali, rrini në shtëpi Zv/ kryeministri, Erion Braçe u ka bërë thirrje shqiptarëve që kanë qenë 2 javët e fundit në Itali të vetëkarantinohen.
Koronavirusi: Masat urgjente që duhet të marrë gjithsecili prej nesh! Mijëra njerëzve që mund të kenë qenë të ekspozuar ndaj koronavirusit u është kërkuar të izolohen. Është më e vështirë se
Duhet ti keni patjetër! Lulet që do të ndryshojnë komplet pamjen e shtëpisë suaj (FOTO LAJM) Edhe nëse nuk jeni nga ata njerëz që i adhurojnë lulet dhe u pëlqen shumë të përkujdesen për to, jemi të sigurt që një l
KORONAVIRUSI/ Mjeku jep 10 këshillat që të gjithë duhet t'i keni parasysh Në vendin tonë janë konfirmuar dy raste të koronavirusit. Në një situatë të tillë, paniku dhe frike te qytetarët mjeku T
Fotot më emocionuese që keni parë ndonjëhere të dasmave, do të përloteni (FOTO LAJM) Padyshim që dasmat pavarësisht se janë një nga gëzimet më të mëdha të jetës, sjellin edhe shumë emocione. Shpesh foto
Nëse keni këtë grup gjaku, rrezikoheni nga kjo sëmundje Të dish grupin e gjakut, sipas mjekësisë kinezë do të thotë të dish shumë më shumë gjëra sesa analizat mund t'ju thonë.
3 sëmundjet që mbani larg nëse keni këtë tipar në trupin tuaj Gratë me të pasme të mëdha, janë më të shëndetshme, krahasuar me të tjerat. Të paktën, kështu thonë studimet e kryera së
Këpucët që po bëjnë namin në 2020-ën (FOTO LAJM) Shpesh ndodh që në fillim të pranverës të veshim çizme të rënda, të përshtatshme për një stuhi bore, sepse i kemi parë n
Nëse keni këto shenja, trupi juaj ka nevojë urgjente për hekur Mungesa e hekurit megjithëse fillon si një shqetësim, mund të shndërrohet në një gjendje të rëndë që quhet anemi. Kjo
Nëse konsumoni këtë ushqim, nuk do prekeni kurrë nga kanceri i mushkërive Ushqimi i specave djegës mund të ndihmojë në ngadalësimin e përparimit të kancerit të mushkërive, ka zbuluar një studim
4 modele flokësh që iu bëjnë të dukeni më të mëdha në moshë! A e dini se në disa raste mënyra se si stiloni flokët tuaj mund t’u bëjë të dukeni më të mëdha në moshë? Po stili i flok
Kreu i gardës së Iranit kërcënon SHBA-të: Nëse e keni përhapur ju koronavirusin, do hakmerremi Kreu i gardës revolucionare të Iranit, Hossein Salami ka kërcënuar SHBA-të se nëse ata të fundit janë autorët e shpërnda
6 kuriozitete që nuk i keni dëgjuar ndonjëherë rreth marrëdhënies seksuale Marrëdhënia intime është diçka personale që ndodh mes dy njerëzve dhe si e tillë ajo përjetohet në maksimum, kur ka ndje