999 rezultate për

intereson

Deklarata e papritur e De Bruyne për Messin te City: As që më intereson Kevin De Bruyne nuk preket nga thashethemet që Lionel Messi mund të largohet nga Barcelona dhe të bashkohet me të në Man
Zidane: Real Madrid një nga klubet më të rëndësishëm në histori Zinedine Zidane ka folur në konferencën para ndeshjes me Granadën në kampionat. Francezi tregoi se ishte java më e vë
Edi Ramës i intereson një popull sa më i varfër dhe i sëmurë Nga Enkel Demi Në 30 korrik Edi Rama do të ndryshojë Kushtetutën. Megjithëse zonja Merkel e veçoi Shqipërinë nga
Kloppit nuk i intereson si apo ku do të merret titulli: Liverpool do të luajë kudo Kampionati do të rikthehet më 17 qershor dhe do të luhet pas dyerve të mbyllura. Gjithsesi, ndërmjet klubeve u diskut
Kryetari i komunës së Milanos: Nuk më intereson projekti për stadiumin e ri të Milanit dhe Interit Kryetari i Milanos, Guisepe Sala ka komentuar për projektin për ndërtimin e stadiumit të ri të Milanit dhe Interit në zo
Robert De Niro për Trump: Nuk i intereson se sa njerëz vdesin nga koronavirusi Më parë, e ka quajtur “idiot” dhe të “çmendur”, ndërsa tashmë ylli i Hollivudit Robert De Niro, ka reaguar sërish ashpër
Van Gaal tregon qëndrimin e tij sa i përket situatës: Mbylljen e sezonit e duan ata që u intereson Të luhet në verë dhe të mbyllet kampionati apo të ndalet gjithçka dhe të mendohet që tani për sezonin 2020-2121? Debati
Ndeshjet në Champions, Mourinho "shpërthen" ndaj Premier Legue: Nuk i intereson Trajneri i Tottenham, Jose Mourinho ka kritikuar Premier Leaguen për orarin e ndeshjeve para ndeshjeve në Champions Leag
Situata jo e zakonshme te Barcelona, flet Setien Deklarata e drejtorit sportiv të Barcelonës ka tansionuar situatën në klub me Messin që menjëherë iu kundërpërgjigj dhe
Sarrit nuk i intereson shumë si ndjehet Dybala Trajneri i Juventusit, Maurizio Sarri ka refuzuar të komentojë reagimin nga Paulo Dybala pas zëvendësimit në ndeshjen ku
Klop pas fitores me Tottenham: As që më intereson diferenca me ndjekësit Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, foli pas fitores 0-1 kundër Tottenham. Për Sky Sport, numri një i të kuqve tha: “T
Duka: Braçe të flasë në rrjetet sociale, nuk më intereson sa ka harxhuar firma Armando Duka, presidenti i FSHF-së, është i ftuar në emisionin Pressing, aty ku i është kundërpërgjigjur zv. kryeministr
Bushatit nuk i intereson Basha: Nuk jemi vend dordolec, jemi pjesë e NATO-s Komisioni i Jashtëm nisi diskutimet për projekt-rezolutën “Për Ndërhyrjet e Huaja në Proceset Elektorale dhe Dezinformim
Tabela e çuditshme në Tetovës: Mirë se vini në Tetovë, qytetin ku askujt nuk i intereson për asgjë (FOTO LAJM) Një grup aktivistësh nga Tetova sot kanë vendosur tabela nëpër qytetin e Tetovës me mesazhe për problemet me të cilat ky
Vuçiç takon nesër Pompeon, kjo është tema që i intereson Kosovës Presidenti serb Aleksandar Vuçiq do të udhëtojë sot në New York. Sipas mediave serbe, përcjell Telegrafi, gjatë kësaj
Nëse doni t’i thoni dikujt që “s’ju intereson”, mjafton një nga këto katër këngë Le ta pranojmë të gjithë që ndonjëherë duam t’ja ulërasim dikujt në fytyrë faktin që nuk na intereson fare. Nuk na inter
Ylli i Chelsea: Edhe nëse Zidane më thërret mua nuk më intereson Në një intervistë për televizionin francez, mesfushori i Chelseat N’Golo Kante ia ka mbyllur derën kalimit të mundshëm n
Monika Kryemadhit nuk i intereson më Lefter Koka Kryetarja e LSI-së deklaron se nuk i intereson vendimi i deputetit të kësaj force politike Lefter Koka për të qëndruan n
Spalleti për Icardin: Nuk më intereson më ai lojtar Në prag të ndeshjes që Interi do të luajë nesër në Europa League ndaj rivalëve gjermanë të Eintrach Frankfurt, për media
Kovac: Nuk më intereson Dortmund, mendoj për skuadrën time Niko Kovac nuk i intereson fakti që skuadra e tij ka kapur kreun e Bundesligës së bashku me Dortmund. Megjithatë, edh