999 rezultate për

infantino

Zgjedhja e Infantinos si president, ja çfarë përfiton Shqipëria Xhani Infantino u zgjodh presidenti i ri i FIFA-s dhe tani është koha për të mbajtur premtimet e bëra gjatë fushatës. 45
Zyrtare: Gianni Infantino zgjidhet president i ri i FIFA-s Gianni Infantino është zgjedhur Presidenti i ri i FIFA-s në Kongresin e Jashtëzakonshëm të institucionit më të lartë të
Zgjedhjet në FIFA, FSHF-ja do të mbështesë Infantinon Federata Shqiptare e Futbollit do të mbështesë kandidaturën e Gianni Infantinos në zgjedhjet për postin e presidentit të
7 kandidatët për postin e presidentit të FIFA-s (FOTO LAJM) FIFA ka konfirmuar këtë të mërkurë kandidatët që do të garojnë në zgjedhjet e ardhshme presidenciale, të cilat do të mba
Gianni Infantino kandidatë për president në FIFA Çdo ditë që kalon sjell emra të rinj për kandidatë të FIFA-s. I fundit në radhë është Gianni Infantino, i cili është një
Serbi-Shqipëri mund të riluhet në Zvicër Ndeshja mes Serbisë dhe Shqipërisë, e cila u ndërpre me 14 tetor mund të zhvillohet sërish në Zvicër. "Është e mundur
UEFA: Humbja e klubeve për 2010-ën 1,5 mld euro Sekretari i përgjithshëm, Gianni Infantino bën bilancin e klubeve për vitin 2010, dukë lëshuar alarmin për shkak të humb
UEFA paralajmëron "tsunami" për futbollin turk Sekretari i Përgjithshëm i UEFA-s, Gianni Infantino u dërgon një mesazh të qartë klubeve turke të dyshuara për trukime,
Kombëtaret të luajnë të enjteve e të premteve Sekretari i Përgjithshëm i UEFA-s, Gianni Infantino tha sot se organizata evropiane e futbollit dëshiron që kombëtaret t