999 rezultate për

humbasin

Platini: Juve ka vetëm 29 tituj Është problem i bardhezinjve, por për Michel Platini titujt e Juventus janë vetëm 29. Nga presidenti i UEFA-s nuk mund t
Rusi, 4 minatorë humbasin jetën në minierë Të paktën katër minatorë kanë gjetur vdekjen për shkak të të rrjedhjes se metanit në një minierë qymyri ku ata punonin
AK në Zvicër: Mijëra fëmijë po humbasin gjuhën Aktivistët e Aleancës Kuq e Zi janë mbledhur sot në Zvicër ku kanë uruar të gjithë nxënësit shqiptarë për fillimin e vit
Humbasin jetën për të shpëtuar qenin (VIDEO) Devijimi nga rruga për të shpëtuar qenin i cili i bllokon rrugën automjeteve, ka rezultuar fatal për drejtuesit e dy mak
Luftimet në Siri, kryengritësit humbasin tërren në Aleppo Qyteti i Aleppo-s vijon të jetë qendër e luftimeve, ndërsa të enjten kryengritësit sirianë humbën kontrollin e një prej
Mazzari i jep "zemër" skuadrës për ndeshjen me Milan Trajneri i Napolit, Walter Mazzari ka kërkuar një paraqitje të mirë të lojtarëvë të kësaj skuadre në përballjen me skuad
Turqi, fundoset anija, humbasin 10 persona Dhjetë persona të ekuipazhit të një anije e cila u fundos në Detin e Zi gjatë mëngjesit të sotëm figurojnë të humbur. Si
Humbasin tërren bankat greke, rritet roli i bankës turke Bankat greke po hubasin tërren në ekonominë shqiptare ndërsa bankat shqiptare si dhe kapitali turk shënuan një rritje pë
Aksident rrugor, humbasin jetën 2 punonjës policie Dy punonjës të lartë të policisë kanë humbur jetën nga një aksident automobilistik i cili ka ndodhur gjatë ditës së mart
Lëngu i perimeve heq kilet e tepërta Këtu kemi një mënyrë të befasishme që ka ndryshuar thellësisht dietën e gjithësecilit, sigurisht edhe shëndetin tuaj. Kj
Shpresat humbasin ndaj Rusisë Skënder Gega e nis me disfatë debutimin e tij në stolin e Kombëtares tonë Shpresa. Shqipëria U-21 është mundur me rezult
Bankat greke humbasin terren Kriza që preku shtetin fqinj ka gjunjëzuar edhe filialet e bankave greke në Shqipëri. Bankat me kapital me origjinë nga
Kandidatët për president humbasin postin e mëparshëm Nëse kandidon për president dhe nuk fiton garën harroje punën ë mëparshme. Në këtë përfundim kanë arritur anëtarët e Kom
Socialistet hungarez humbasin pushtetin Socialistët hungarezë kanë humbur pushtetin pas 8 vjetë qeverisje, duke ua lënë vendin kon
Zhdukja e Remzi Hoxhes, shikasit humbasin kujtesen Ka vijuar në Gjykatën e Krimeve të Rënda pyetja e ish-punonjësve të SHIK-ut përgjat&e
Shqiptaret rrezikojne te humbasin pronat ne Greqi Qindra shqiptarë rrezikojnë të humbasin pronat e tyre në Greqi, nëse nuk i regjistrojnë br
Thellohet kriza tek Milani, tani humbasin edhe ndaj Rijekës (VIDEO) Milan ka pësuar një humbje tjetër në drejtimin e Genaro Gatutusos tani në Europa League ndaj Rijekës me shifrat e pastra