999 rezultate për

hamilton

Lewis Hamilton dhe Nicole Scherzinger, sërish së bashku Koha në prag të Shën Valentinit është një kohë për më shumë dashuri dhe këtë duket se e kanë kuptuar edhe Lewis Hamilton
Lewis dhe Nicole sërish bashkë? Mesa duket, Nicole Scherzinger dhe Lewis Hamilton s’mund të qëndrojnë dot larg njëri-tjetrit dhe kanë gjetur një zgjedhj
Arrihet paqja mes Hamilton dhe Massa Lewis Hamilton dhe Felipe Massa kanë bërë paqe pas përfundimit të garës së fundit të botërorit të Formulës 1, të dielën
Hamilton-Scherzinger: Vazhdoj ta dua shumë Disa javë pasi Lewis Hamilton dhe Nicole Scherzinger i dhanë fund një marrëdhënie 4-vjeçare, piloti i Formulës 1 pranoi
Lewis-Nicole, takimi i përmalluar Disa javë pas ndarjes së tyre pas katër vitesh, Nicole Scherzinger dhe Lewis Hamilton rikthehen të takohen… pothuajse si
Hamilton triumfon në Abu Dhabi, Vettel jashtë piste Fitore për Lewis Hamilton në Cmimin e Madh të Abu Dhabit, ku Sebastian Vettel u detyrua të braktisë garën që në nisje të
Hamilton dëshiron fitoren në garën e fundit të Formula 1 Lewis Hamilton nuk e fsheh optimizmin për dy garat e fundit të Botërorit të Formula 1. Këtë fundjavë do të garohet në pi
Hamilton e harron shpejt Nicole Lewis Hamilton u nda para një muaji nga e dashura e tij, këngëtarja Nicole Scherzinger por duket se e ka harruar plotësi
"Fëmija" ndan Hamilton nga Sherzinger Disa miq të afërt kanë theksuar se një arsye mund të ketë qenë diferenca e moshës (ajo 33, ai 26), ndërsa disa të tjerë
F1 Indi "fluturon" Hamilton Paraqitja e britanikut ishte e shkëlqyer, ndërsa as kampioni i botës, Sebastian Vettel, nuk u duk në gjendje që ta rival
Nicole zëvendëson Hamliton, gjen të dashur të ri Nicole Scherzinger ka shumë pak ditë që është ndarë nga Hamilton, por ajo nuk ka vonuar ta zëvendësojë atë. Mediat brita
Hamilton i jep fund lidhjes me Scherzinger Lewis Hamilton dhe Nicole Scherzinger janë ndarë pas katër vitesh lidhje. Piloti 26-vjeçar i Formula 1 – pesë vite më i
Shpërthen skandali në F1 (VIDEO) Piloti i Ferrarit, Felipe Massa, ishte urdhëruar të "shkatërrojë" Lewis Hamiltonin para se të përplasej me të në garën e
Hamilton triumfon në Gjermani Piloti i McLarenit, Lewis Hamilton shfaqi një garë të shkëlqyeshme duke rrëmbyer fitoren e tij të dytë të sezonit në gar
Scherzinger mohon fejesën me Hamilton Nicole Scherzinger ka përdorur faqen e saj në Twitter për të mohuar fejesën me Luis Hamilton. Këngëtarja 33 vjeçare k
Triumfon Hamilton në Kinë, Vettel i 2-ti, Massa i 6-ti Në garën e Shanghait, ka qenë anglezi i McLaren që ka prerë finishin i pari, duke lënë pas krahëve dyshen e Red Bull. Ga
Hamilton: Mrekullia e vështirë “Jam në luftë sepse këtë gjë ma lejon matematika, por nuk ndjej presion për këtë garë që do të zhvillohet”. Leëis Hamilt
Alonso drejt titullit kampion Ka përfunduar çmimi i mad i Koresë së Jugut i Formula një. Alonso hedh një hap të rëndësishëm drejt titullit kampion. Pa
Vettel niset i pari në Kore Sebastian Vettel bën për vete Pole Position e parë të çmimit të mad të Koresë së Jugut. Në pistën Yeongam gjermani I Red
Belgjikë, Hamilton fiton në garën e “cmendur” Lewis Hamilton është fituesi i garës së Belgjikës në Formula 1 ku pista e Spa Francorchamps priti pilotët më të shpejtë