999 rezultate për

hajdari

I doli kundër PD e PS, Rudina Hajdari shkarkohet nga Këshilli Politik Deputetja Rudina Hajdari nuk wshtw mw pjesw e Kwshillit Politik! Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petr
Shpërthen Hajdari: Boll me kryetarët që kandidatët i mbajnë si dele Deputetja e opozitës parlamentare Rudina Hajdari ka dalë e revoltuar nga mbledhja e sotme e Këshillit Politik, Ajo sh
Hajdari e bindur: Rama nuk e merr mandatin e tretë! Rudina Hajdari është shprehur e sigurt se kryeministri Edi Rama nuk do e fitojë mandatin e tretë. E ftuar në emisionin “
Hajdari del nga mbledhja e Këshillit Politik: Listat duhet të hapen 100% Rudina Hajdari doli e para nga mbledhja e Këshillit Politik që po vijon akoma në Pallatin e Kongreseve. Hajdari u shpreh
22 vite nga vrasja e Azem Hajdarit, Rudina takohet me Bashën dhe Berishën Sot Lulzim Basha, Sali Berisha dhe Rudina Hajdari janë bërë bashkë me rastin e 22-vjetorit të vrasjes së liderit të Lëvi
Hajdari maskë me zemra, kështu u dukën këtë sesion të ri parlamentarët (FOTO LAJM) Në orën 17:00 ka nisur zyrtarisht seanca plenare dhe sesioni i ri parlamentar 2020-2021. Si në muajt e fundit të sesi
Si u përça blloku "Murrizi-Hajdari", secili nis rrugën më vete Myslim Murrizi dhe Rudina Hajdari ndoqën thuajsë të njëjtën linjë gjatë gjithë kësaj kohe në Kuvend pasi refuzuan të dig
"Opozita” e Edi Ramës bëhet "kashtë e koqe" “Opozita” rilindase që e ndryshoi Kushtetutën me urdhërin e peshkut ka vendosur të shkojë në zgjedhje tok bashkuar si ka
Rudina Hajdari braktis bllokun e Murrizit, formon parti të re më vete Rudina Hajdari nuk do t’i bashkohet grupit të Murrizit për të formuar një parti të re. Albeu.com mëson se Hajdari do
"Do të jetë ajka e qytetarisë", Rudina Hajdari do të sjellë një partie të re? Deputetja e opozitës parlamentare Rudina Hajdari ka rikthyer vëmendjen tek Reforma Zgjedhore duke u shprehur se listat d
Formacionet zyrtare: Tre Penne-Gjilani Sonte në orë 20:00, do të zhvillohet takimi i fazës preliminare të Ligës së Kampionëve Tre Penne dhe Gjilanit. Skuadr
Shqiptarët të bllokuar pa bukë e ujë në Kakavijë, Hajdari- Ramës: Lëre plazhin! "Kur qeveria na lë në baltë, duhet të përkrahim fort njëri tjetrin. Së dyti i bëj thirrje qeverisë të lerë pushimet dhe
Vranë shokun, gjykata e Elbasanit jep vendimin për dhëndrin Sejdinit dhe Hajdarin Gjykata e Elbasanit ka vendosur masën e sigurisë “burg pa afat” për Sokol Sanxhaktarin, dhëndrin e ish kryebashkiakut Qa
U largua pa shpjegim nga mbledhja, Hajdari zbulon si qëndron e vërteta Rudina Hajdari u pa teksa largohej më herët dhe pa asnjë shpjegim për mediat nga Këshilli Politik. Pas këtij veprimi,
Çfarë ndodhi? Hajdari largohet nga mbledhja e Këshillit Politik pa dhënë shpjegime Përfaqësuesja e opozitës parlamentare, Rudina hajdari është larguar nga mbledhja e Këshillit Politik. Deputetja Hajda
Hajdari "shpërthen" ndaj përfaqësuesve të Këshillit Politik: Nuk është hera e parë që ndodh Anëtarja e opozitës parlamentare në Këshillin Politik, Rudina Hajdari, ka dërguar një e-mail në drejim të këshillit, ku
Hajdari e gatshme të bashkëpunojë me PD-në, çfarë do të ndodhë më 30 korrik Ka përfunduar mbledhja e Këshillit Politik, teksa deputetja Rudina Hajdari ka bërë me dije se ka marrë garanci nga PS-ja
PD nxjerr jashtë loje Hajdarin e Murrizin, nuk propozohen si deputetë Myslim Murrizi dhe Rudina Hajdari, dy deputetët e dalë nga radhët e Partisë Demokratike të cilët nuk pranuan të dorëzoni
Hajdari e lumtur: Kemi tre palë politike që mbështesin listat e hapura Deputetja Rudina Hajdari ka folur pas përfundimit të mbledhjes së Këshillit Politik, e cila zgjati afërsisht për dy orë
Rudina Hajdari thumbon Bashën: Demokratët janë të zhgënjyer! "Çdo njëri që është i zhgënjyer nga kjo mënyrë të bashkohen dhe të mbështesin listat e hapura..." Deputetja e opozitë