999 rezultate për

goje

Për një frymëmarrje të freskët gjithë ditën, përzieni këta përbërës në mëngjes S’ka asgjë më të sikletshme se të qëndroni pranë dikujt që vuan nga problemet me erën e gojës, apo e kundërta, të qëndro
Zgjerimi i Greqisë me 12 milje në detin Jon, Nishani: Rama tradhtoi Shqipërinë! Pas zyrtarizimit të Greqisë për t’u zgjeruar me 12 milje në detin Jon, ka reaguar edhe ish-Presidenti i Republikës, Buja
Nishani reagon për detin: Skandal më të madh e më të zi nuk mund të ketë Ish Presidenti i Shqipërisë, Bujar Nishani ka reaguar ndaj deklaratave të Ramës pasi Greqia dekretoi zgjerimin ujërat te
Për një frymëmarrje të freskët gjithë ditën, përzieni këta përbërës në mëngjes S’ka asgjë më të sikletshme se të qëndroni pranë dikujt që vuan nga problemet me erën e gojës, apo e kundërta, të qëndro
Koeman i përgjigjet ankesës së Pjanic: Në mesfushë ka konkurrencë, të tregojë se e meriton Miralem Pjanic u transferua me bujë te Barcelona gjatë kësaj vere, në një marrëveshje shkëmbimi me brazilianin Arthur, p
Gjykata Speciale sot mban seancë për rastin e Thaçit, Veselit, Selimit e Krasniqit Gjykata Speciale do të mbajë seancë të re ndaj Hashim Thaçit, Kadri Veselit, Rexhep Selimit e Jakup Krasniqit. Seanca
Milani në ankth, mbrojtësi rrezikon të mungojë gjashtë javë Mbrojtësi i AC Milanit, Matteo Gabbia mund të mungojë gjashtë muaj, meqenëse klubi ka konfirmuar që lojtari ka plagosur
Iniesta operohet me sukses, pritet të mungojë të paktën 4 muaj Legjenda e Barcelonës, Andres Iniesta është operuar pas lëndimit që pësoi në muskulin ‘rektus’ të këmba e djathtë dhe do
Thaçi, Veseli, Krasniqi dhe Selimi para Speciales me 17 Dhjetor Gjykata Speciale ndaj Hashim Thaçit, Kadri Veselit, Rexhep Selimit e Jakup Krasniqit ka caktuar datën e seancës së radhë
"Pogba lojtari më i mbivlerësuar që kam parë, largojeni" Agjenti i Pol Pogba, Mino Raiola, ka theksuar së fundmi se mesfushori francez e ka mbyllur me Manchester United dhe do t
Pas Vidalit, Interit do ti mungojë edhe një tjetër mesfushor ndaj Shakhtarit Interi mund të jetë edhe pa mesfushorin Nicolo Barella për ndeshjen e rëndësishme ndaj Shakhtarit. Sipas Calciomercat
Guardiola mes pakënaqësisë për rivalin, trajneri i Portos i mbyll gojën Guardiola është shprehur shumë i pakënaqur pas ndeshjes së djeshme mes Portos dhe Manchester City. Kjo përballje për
Real Madridi në ankth, Hazard pritet të mungojë në këto 2 ndeshje të rëndësishme Sulmuesi i Real Madridit, Eden Hazard rrezikon të mungojë tri javë pas lëndimit në humbjen ndaj Alaves. Belgu është d
U dëmtua ndaj Alaves, mësohet sa do të mungojë Hazard Futbollisti i Real Madrid, Eden Hazard, lëshoi fushën në ndeshjen e fundit të kundër Alaves në kuadër të javës së 11-të
Dhimbje "koke" për Zidane, Carvajal dëmtohet sërish dhe pritet të mungojë gjatë Vetëm pak ditē pas rikthimit në fushë, mbrojtësi Dani Carvajal është ndalur sërish për një tërheqje muskulore në kë
Dëmtohet Nainggolan, do të mungojë ndaj Sassuolos Radja Nainggolan nuk do të udhëtojë me Interin nesër drejt Reggio Emilias për përballjen me Sassuolon, pasi ka ndjerë dh
Ky është reagimi i trajnerit të Dynamos kur mësoi se do të mungojë Messi Trajneri i Dynamo Kiev, Mircea Lucescu nuk ndihet i lehtësuar që Lionel Messi do të mungojë me Barcelonën kundër skuadrë
U dëmtua ndaj Napolit, mësohet sa do të mungojë Ibrahimovic Stafi mjekësor i AC Milan bën të ditur në komunikatën për media, se sulmuesi Zlatan Ibrahimovic do të mungojë afërsisht
U dëmtua në momentin më të mirë, Ibra do të mungojë në disa ndeshje Ibra dje realizoi dopietë ndaj Napolit duke i dhuruar suksesin Milanit në fitoren 1-3 të kuqezinjve, shkruan Albeu,com.
Vjen lajmi i keq për Ibrën, ja do mungojë Milani fiton në Napoli por rrezikon të humbasë Zlatan Ibrahimovic. Sipas raportimit nga Peppe Di Stefano për "Sky Sp