999 rezultate për

goja

Euro 2016, ja logoja zyrtare (FOTO LAJM) UEFA ka zbuluar sot në Paris logon zyrtare të Kampionatit Europian Euro 2016, i cili do të zhvillohet në 10 qytete të Fr
Ja pse uji është i rëndësishëm Uji, është një nga elemnetët jetik të njeriut dhe mungesa e tij sjell menjëherë shenja të qarta të dehidratimit. Ja si n
Balla: Opozitës s'i mbyllet goja me gjyqe Deputeti i Partisë Socialiste, Taulant Balla ka vijuar edhe sot serinë e akuzave ndaj fëmijëve të kryeministrit Berisha,
Anakonda nxjerr nga goja një lopë të tërë (VIDEO) Videoja ku një anakondë nxjerr nga goja një lopë të tërë, po bën xhiron e internetit, njofton kanali televiziv CBSnews.
Embargoja ndaj Serbisë u shkel me miratimin e SHBA-ve Ljubomir Frckovski ka pranuar se embargo kundrejt Serbisë është shkelur nga pala maqedonase kur ai ishte ministër i Punë
Skandal me logon e televizionit publik Edhe logoja e re e Radiotelevizionit të Maqedonisë, programi i dytë kryesisht në gjuhën shqipe është shkruar në alfabeti
Nganjëherë ta marrin kismetin nga goja (VIDEO) Nganjëherë ta marrin kismetin nga goja. Kjo gjë ndodh për pelikanët që ju do të shikoni në këtë video që mezi po presin
Sa kushton ndryshimi i një logoje! (FOTO LAJM) Logoja është elementi kryesor i identitetit institucional të një marke. Zgjedhja e logos së duhur krijon avantazh të the
Publikohet logoja e partisë “Fryma e Re Demokratike” UPDATE - Një ditë para zyrtarizimit të partisë së re të të "pakënaqurve" të PD-së është vendosur edhe logoja e partisë “
E fut gjarpërin nga hunda, e nxjerr nga goja (VIDEO) Një ndër shfaqjet më interesante që mund të kemi parë deri më sot. Një 27-vjeçar nga India i quajtur Manoharan, ka re
Folëses i merret goja, shqipton fjalë të pisët (VIDEO) Folësja e një televizioni kanadez është bërë ylli i internetit pas i është lidhur gjuha në transmetimit e lajmit të një
Shpallet logoja fituese e 100-vjetorit të Pavarësisë Fillojnë përgatitjet për “100 vjetorin e pavarësisë” se Shqipërisë. Kryeministri Berisha ka mbledhur sot komitetin shtet
BE, gati embargoja ndaj naftës së Iranit Vendet e Bashkimit Evropian kanë rënë dakord të ndalojnë importimin e naftës nga Irani, në kuadrin e fushatës së Perëndi
Schweinsteiger, mjaltë nga goja për Van Bommel I intervistuar nga siti zyrtar i Bayern Mynih, një prej simboleve të klubit bavarez, Bastian Schweinsteiger ka folur edh
Uefa prezanton logon e "Mynih 2012" UEFA ka bërë publike në faqen e saj në internet logon që i dedikohet Finales në Champions League për sezonin 2011-2012 q
Të shpëtosh për pak nga goja e balenës 40 tonëshe (VIDEO) Një balenë gjigante ka vizituar një pjesë të bregdetit në SHBA. Balena e cila mendohet se peshon mbi 40 ton ka hapur goj
I fut gjarpërinjtë nga hunda dhe i nxjerr nga goja (VIDEO) Pamje me të vërtetë të llahtarshme ku një njeri për tu bërë i famshëm arrin të bëjë gjithçka. Kinezi Liu Fei, fut gja
Beyonce mund të jetë “Marigoja” e radhës! (VIDEO) Gjatë intervistë së fundit për një televizion amerikan forma e barkut të këngëtares së njohur na ka ngritur shumë dyshim
Embargoja, 250 milionë humbje Serbisë Embargoja e Prishtinës ndaj Serbisë, i ka shkaktuar kësaj të fundit 250 milionë dollarë humbje. Mediat serbe e citojnë k
Embargoja, Shqipëria përfiton pak Vendosja e embargos e cila nuk lejon mallrat serbe të depërtojnë në Kosovë ka bërë që të fitojë Shqipëria, por shumë pak