999 rezultate për

goal

Karikatura e ditës (FOTO LAJM) Goal.com ka publikuar karikaturën e ditës së sotme. Protagonistë në karikaturën e ditës të publikuar nga Goal.com janë J
Mediat e huaja: Kaçe si Zidane Portali prestigjioz sportiv, Goal.com, ka zgjedhur Ergys Kaçen, si lojtarin më të mirë të ndeshjes Shqipëri-Francë (1-0)
Karikatura e ditës (FOTO LAJM) Barcelona arriti që mbrëmë të fitonte trofeun e pestë të Ligës së Kampionëve në historinë. Katalanasit kanë zhvilluar nj
Karikatura e ditës (FOTO) Jose Mourinho nuk do ta mbajë për vete medaljen e Premier Ligës që ka fituar këtë sezon. Ai tha se këtë medalje do t’ia
Top 11 i mungesave në Champions League (FOTO LAJM) Juventus–Real Madrid dhe BarcelonaBayern Munchen. Këto janë dy çiftet gjysmëfinale në Champions League. Por, me më shuml
Goal.com: Manaj, gjeniu shqiptar që kërkohet nga Juve e Inter Portali më i madh sportiv në Europë, "Goal.com", i ka kushtuar një profil talentit shqiptar të Cremoneses Rey Manaj, i c
Top 10 transferimet më të suksesshme të janarit (FOTO LAJM) Portali më i madh sportiv në Europë, "Goal.com", ka renditur Top 10 transferimet më të sukseshme të merkatos së janarit
Goal.com: Lionel Messi, më i miri i dekadës së fundit (FOTO LAJM) Në një sondazh të organizuar nga faqja Goal.com, Lionel Messi ka rezultuar të jetë më i votuari si futbollisti më i mirë
Goal.com: Ja cili është ekipi i javës në Seria A (FOTO LAJM) Faqja Goal.com ka publikuar ekipin e përzgjedhur të Seria A përgjatë kësaj jave. Si portieri më i mirë i javës është
Goal.com: Ja kush do të jetë trajneri i vitit Faqja Goal.com ka kryer një sondazh dhe në bazë të rezultateve të saj rezulton se trajneri i vitit me më shumë vota ësht
Goal.com: Ja kush e fiton Topin e Artë Sipas një sondazhi të fundit të zhvilluar nga Goal.com, fitues i Topit të Artë do të jetë Cristiano Ronaldo. Afër 59
Udinese-Roma, goli fantazëm i Astorit (FOTO LAJM) Shumë dyshime për golin e Davide Astorit, që i dha fitoren Romës në transfertën e sotme në Udine. Për arbitrin e vijës f
Goal.com: Ja ekipi i sezonit në La Liga (FOTO LAJM) Goal.com ka bërë përzgjedhjen e ekipit më të mirë të sezonit të parë në La Liga. Në njëmbëdhjetëshen më të mirë domin
Top 11 i fazës së grupeve në Champions, Goal.com le jashtë CR7-ën (FOTO LAJM) Pas përfundimit të fazës së grupeve të Champions League, portali më i madh sportiv në Europë "Goal.com" ka publikuar for
Galliani letër Tavecchios: Koha të përdoret teknologjia (VIDEO) Dy ditë pas ndeshjes Milan-Udinese, ndeshje në të cilën u mohua një gol i Adil Rami, administratori i deleguar i kuqezin
Goal.com: Tre finalistët e "Topit të Artë", përjashtohet Messi (FOTO LAJM) Lionel Messi nuk është as në treshen e finalistëve për "Topi i Artë 2014". Portali më i madh sportiv në Europë, "Goal.co
"Topi i Artë 2014", ja 23 yjet e injoruar (FOTO LAJM) FIFA publikoi sot listën e me 23 futbollistët që do të garojnë për çmimin "Topi i Artë 2014" dhe në të mungojnë një numë
Mavraj dhe Xhaka në formacionin e "Goal.com" (FOTO LAJM) Shqipëria pushton Europën. Pas portugalisë, artmata kuqezi zbarkon në gjithë kontinentin, duke zgjeruar kufijtë e triumf
Chelsea për t'u pasur frikë, ata kanë një sulmues të vërtetë (VIDEO) Chelsea ka mposhtur Real Sociedadin me rezultatin 2-0, dy gola të shënuar nga Diego COsta në minutën e parë dhe të 7 të
Çmimet "Goal", CR7 barazon Messin (FOTO LAJM) CRonaldo ka fituar për herë të tretë në karrierë çmimin si futbollisti më i mirë i sezonit, i dhënë nga portali prestigj