999 rezultate për

gent

Eugent Bushpepa në Lisbonë me të dashurën fatsjellëse, si u njohën Nata e madhe e Festivalit Europian në Lisbonë po pritet me padurim, sidomos nga vendet pjesëmarrëse që kanë arritur të k
Sot emocione të forta për shqiptarët, Bushpepa do të këndojë i 12 Sot në Lisbonë të Portugalisë do të zhvillohet finalja e Eurovision. Eugent Bushpepa arriti të kualifikojë Shqipërinë në
Ermali dhe Eugenti bëjnë shqiponjën, çmendet rrjeti Shqipëria arriti të kualifikohet në finalen e Eurovision falë performancës së shkëlqyer të Eugent Bushpepës. Ndërkohë
Grekët tërbohen në rrjete sociale nga suksesi i Eugent Bushpepës (FOTO LAJM) Shqipëria arriti të kualifikohet në finalen e Eurovision falë performancës së shkëlqyer të Eugent Bushpepës, por të njëj
Qesharake, superfuqia botërore heq nga transmetimi Eugent Bushpepën (FOTO LAJM) Me siguri nuk e keni çuar nëpër mendje! Eugent Bushpepa bëri krenarë të gjithë shqiptarët me performancën e tij në na
Prezantuesja e Eurovizion-it flirton me Eugent Bushpepën (FOTO LAJM) Eugent Bushpepa na bëri të ndihemi krenarë me performancën e tij në Eurovzion dhe me faktin që kënga e tij u kualifikua
“The Sun” profil për Eugent Bushpepën Eugent Bushpepa me këngën e tij “Mall”, ka mundur që të kaloj në finalen e Eurovizon. Gjithashu dhe këngëtarja tjetër me
Bushpepa kalon në finale, çfarë tha pas kualifikimit (VIDEO) Me “Mall” Eugent Bushpepa ia ka dalë që të sigurojë një vend në finalet e 12 majit të Eurovision 2018 që zhvillohen në L
Performoi në mënyrë të shkëlqyer, Eugent Bushpepa kalon në finale Eugent Bushpepa ka ngritur skenën në këmbë sot në Lisbonë. Ai ka interpretuar i treti në radhë dhe gjatë përformancës
Prezantuesja në Eurovizion, kërkesë publike Eugentit: Bëj tatuazh emrin tim Eugent Bushpepa pati një performancë të shkëlqyer mbrëmjen e sotme në Eurovizion. Prezantuesja e Eurovision 2018, Fil
"Shqiponjat" pushtojnë Eurovizionin, Eugenti i emocionon të gjithë Eugent Bushpepa pati një performancë të shkëlqyer disa minuta më parë në skenën e Eurosongut. Ai interpretoi i treti
Kjo ishte performanca fantastike e Eugent Bushpepës që ngriti sallën në këmbë (VIDEO) Eugent Bushpepa pati një performancë të shkëlqyer disa minuta më parë në skenën e Eurosongut. Ai interpretoi i treti
Shkëlqeu me performancën kuqezi, Eugent Bushpepa çon sallën në këmbë Eugent Bushpepa ka ngritur skenën në këmbë sot në Lisbonë. Ai ka interpretuar i treti në radhë dhe gjatë përformancës
U nda me të dashurin? Genta Gjalpi e dëshpëruar zhduket nga rrjetet sociale Pas shumë kohe "humbjeje", Genta e Big Brother u rikthye vrullshëm në vëmendjen e publikut. Por si duket ajo nuk ësh
Lutja për kunatën pas vdekjes së vëllait përlot shqiptarët Momente emocionuese ishin këto të mbrëmjes së sotme në “Dua të të bëj të lumtur” kur e motra, pas vdekjes së vëllait, i
Foto intime nga hoteli, Genta e BB i befason të gjithë me përgjigjen që i jep fansit (FOTO & VIDEO) Ajo ka qenë një nga personazhet më karizmatik në edicionin e 5 të Big Brother dhe “habiti” publikun me mënyrën e hapur d
Tullumbace dhe petale trëndafili, me kë e kaloi natën Genta? (VIDEO) Edhe pse nuk është pjesë e televizionit apo medias, Genta vijon të jetë në qendër të vëmendjes. Një video e hedhur s
Bëri shqiponjën bashkë me Eugentin, grekët masakrojnë këngëtaren shqiptare Eugent Bushpepa dhe Eleni Foureir janë duke bërë përgatitjet për edicion e radhës të Eurovisionit, ku do të jenë konkurr
Eugent Bushpepa në krye të klasifikimeve, thyen pritshmëritë Duket se Eugenti do të na bëjë krenar këtë vit në Eurovizion. Performancat e tij deri tani kanë qenë fantastike dhe j
Eugent Bushpepa dhe Eleni Foureira bëjnë shqiponjën së bashku Eugent Bushpepa dhe Eleni Foureir janë duke bërë përgatitjet për edicion e radhës të Eurovisionit, ku do të jenë konkurr