999 rezultate për

genoa

Mesfushori i Juventusit kërkohet nga Genoa Marko Pjaca në pronësi të Juventusit por i huazuar tek Firorentina këtë sezon mund të përfundojë tek skuadra e Genoas,
U transferua te Genoa, plas gallata në rrjetet sociale me Sturaron (FOTO LAJM) Stefano Sturaro u transferua te Genoa për shifrën e 16 milion eurove te cilat do ti paguhen më këstë Juventusit në 4 vit
Zyrtare: Juventusi shet Sturaron te Genoa Stefano Sturaro është lojtar i Genoas. Mesfushori në fakt u transferua te kuqeblutë gjatë merkatos të janarit por tashmë
Milan firmos me polakun Piatek, 35 mln euro Genoas Milani ka arritur të finalizojë një goditje të rëndësishme në merkaton e këtij dimri të futbollit europian, duke vendosu
Piatek nesër kryen vizitat mjekësore te Milani (VIDEO) Janë orët e fundit të Krzysztof Piatek te Genoa. Polaku do të kryeje vizitat mjëksore nësër te në Milani,shkruan Albeu.c
Flasin statistikat, Milani është skuadër e pamposhtur pa Higuainin Gonzalo Higuain është shumë pranë largimit nga Milani, por tifozët kuqezinj nuk duhet të brengosen, të paktën nëse ua he
Mposht Genoan, Milani rikthehet në zonën Champions (VIDO) Milani ka marrë një fitore të rëndësishme sot ndaj Genoas duke e mposhtur me rezultatin 0-2 në stadiumin "Luigi Ferraris
Super Suso, Milan dyfishon rezultatin ndaj Genoas (VIDEO) Milan ka dyfishuar rezultatin ndaj Genoas në stadiumin "Luigi Ferraris". Ai që ka shënuar është sulmuesi spanjoll, S
Milan kalon në avantazh ndaj Genoas (VIDEO) Milan ka kaluar në avantazh ndaj Genoas në stadiumin "Luiggi Ferraris". Ai që ka shënuar është Fabio Borini në minut
Higuain brenda 48 orësh ribashkohet me Sarrin, Gattuso e lë në stol ndaj Genoas Higuain brenda 48 orësh do të mbërrijë në Londër, për tu zyrtarizuar si lojtari më i ri i Chelsea-t. Argjentinasi do të
Balotelli rikthehet në Itali, do zëvdesojë Piatek te Genoa Deri më tani është një sygjerim merkatoje por Preziosi dhe Prandelli duket se kanë piketuar Mario Balotellin si zevndës
Perez nuk heq dorë nga bomber i Serisë A Mauro Icardi është emri i parë në listën e Florentino Perezit për të përforcuar sulmin e Realit të Madridit, por së fund
Ndryshon orari për ndeshjet Genoa-Milan dhe Juventus-Chievo Serie A ka njoftuar për ndryshimet e orarit për ndeshjet Genoa-Milan dhe Juventus-Chievo që zhvillohen më 20 janar. M
Milani e kërkon, por Genoa vendos çmimin marramendës për yllin e saj Milani këkron një bomber në sulm dhe ai është polaku i Genoas Piatk i cili këtë fazë të parë të kampionatit Italian ka s
Surprizon Milani, hidhet në sulm për të afruar bomberin e Serisë A Milani po mendon për të ardhmen teksa së fundmi në sy të drejtuesve ka rënë sulmuesi i Genoas Krzysztof Piątek i c
Juventusi shet Sturaron te Genoa Juventusi dhe Genoa kanë gjetur marrëveshjen e përbashkët për e Stefano Sturaro te Genoa. Mesfushori do të huazohet
Roma fiton me përmbysje ndaj Genoas (VIDEO) Roma ka marrë një fitore të madhe sonte ndaj Genoas 3-2 ndaj Genoas në kuadër të xhiros së 16-të në Serie A të dielën në
Shënohen dy gola të shpejtë në ndeshjen Roma - Genoa (VIDEO) Janë shënuar dy gola të shpejtë në ndeshjen mes Romës e Genoas në "Stadiu Olimpico". Fillimisht barazoi Roma me anë t
Sulmuesi Genoas ka shënuar 11 gola në Serinë A, le pas Ronaldon Krzysztof Piątek është vetëm 23 vjec por në 15 javë kampionat në Serinë A ka shënuar plot 11 gola. Ai madje ka lë
Prandelli ulet zyrtarisht në stolin e Genoas, klubi i uron mirseardhjen Ish trajneri Italisë Cesare Prandelli, është zyrtarizuar si tekniku më i ri i Genoas. Lajmi është bër i ditur përmes rrj