999 rezultate për

gani

Biden mund t'i marrë Trumpit edhe Michigan, kryeson me 60 mijë vota Joe Biden po thellon fitoren ndaj Trump pasi deri tani kryeson më me shumë se 60 mijë vota. Shifrat tregojnë se Biden
"Peshku në det, tigani në zjarr", Rama flet për fitimet e Aeroportit të Kukësit akoma pa u mbaruar Kryeministri Edi Rama ndodhet aktualisht në Kukës, ku gjatë fjalës së tij është ndalur edhe tek aeroporti, duke thënë se
Tërmeti zbut Erdoganin, falenderon publikisht Greqinë Tërmeti si fuqishëm që preku Turqinë dhe Greqinë, ka zbutur tonet mes dy shteteve. Pas telefonatës me Kyriakos Mitsot
7 përfitime për organizmin vetëm nga një kokërr portokalli në ditë Portokalli është agrumja më e preferuar e miliona njerëzve në botë. Një kombinim perfekt mes të ëmblës dhe athtësisë,
Zhdukja e nënkryetarit të organizatës "Agimi i Artë", mediat greke: Po kërkohet në Shqipëri Zëdhënësi i qeverisë greke, Stelios Petsas ka reaguar për zhdukjen e Christos Pappas, nënëkryetarit të organizatës krimi
Si ndikon në organizëm ngrënia e dy bananeve në ditë për një muaj rresht Sipas shkencëtarëve dhe nutricionistëve, nuk është e qartë pse shumica e njerëzve në Perëndim preferojnë vendosjen e ban
Tërbohet lojtari në Francë, godet keq kundërshtarin në organin gjenital (VIDEO) Një episod i pazakontë u regjistrua në sfidën mes Montpelier dhe Reims e vlefshme për kampionatin francez. Në minutën
Kryemadhi i përgjigjet Ramës: Do të digjesh në tiganin e shqiptarëve "Në këtë pikë i dashur ne socialistët dhe ju demokratët kemi të njëjtin hall me këta të tiganit. Këtu na bashkon halli.
Halloween në kohë pandemie, si do organizohet festa nën kërcënimin e Covid-19 (FOTO LAJM) Qendra për Kontrollin dhe Parandalimin e Sëmundjeve ofroi udhëzime të përgjithshme për festimin e Halloween-it nën kërcë
Sot përballja e fundit Trump-Biden Sot do të mbahet përballja e fundit në sallën e Belmont University në Tenessy, mes dy rivalëve për presidencialet e 3 Në
Rama sulmon Bashën: Je në grepin e Likes për tiganin e Monës Kryeministri Edi Rama edhe ditën e sotme ka vijuar replikat me kreun e opozitës Lulzim Bbashën teksa ky i fundit vijon t
"Rilindja, organizatë kriminale", Rama i përgjigjet akuzave të forta të Metës Presidenti Meta gjatë ditës së djeshme, e konsideroi Rilindjen organizatë kriminale dhe për këtë deklaratë ka reaguar kr
Këngëtar live dhe të ftuar VIP, Lori Hoxha organizon super ditëlindjen (FOTO LAJM) Lori Hoxha feston sot 27 vite jetë dhe në këtë ditë të rëndësishme ka marrë qindra urime nga të afërmit, miqtë e fansat
Organizmi i njeriut njeh vetëm dy stinë Viti përbëhet nga katër stinë dhe këtë e dimë të gjithë. Por duket se organizmi i njeriut njeh vetëm 2. Sipas një stu
COVID-19 mbyll dyert e Panairit të Librit Grupi organizator bën me dije se Panairi i Librit i parashikuar për më 12-15 nëntor 2020 nuk do të mbahet me qëllim para
Ceferin entuziast: Europiani i verës së ardhshme do jetë një shfaqje spektakolare Kampionati Europian 2020 u shty për një vit më vonë, për shkak të pandemisë Covid-19, megjithatë ditët e fundit kanë fil
"Sa shumë të kam pritur", reperi shqiptar bëhet përsëri baba (VIDEO) Reperi i njohur kosovar, Vig Poppa ose ndryshe Vigan Bardhi është bërë baba për herë të dytë. Lajmin e ka dhënë vetë Vig
La pas shkatërrim, pamjet me dron nga uragani Delta (VIDEO) Pamjet e marra nga ajri me dron tregojnë qartë shkatërrimin që ka lënë pas uragani Delta, pasi kaloi në Louisiana. Stuhi
Mbajtja e maskave në rrugë, organizohet protestë para kryeministrisë Avokati Altin Goxhaj ka postuar online mbajtjen e një proteste përpara kryeminsitrisë së enjten, ky vendim i marrë pas v
Reja: Kazakistanin do ta sulmojmë nga krahët Edoardo Reja, trajneri i Shqipërisë në konferencën për shtyp para mediave për ndeshjen ndaj Kazakistanit, theksoi se edh