999 rezultate për

francezi

Benzema buzë greminës, akuzohet për pengmarrje Nuk kanë fund telashet për sulmuesin e Real Madrid, Karim Benzema. Pas formës së dobët me spanjollët, akuzat për shantaz
Zidane te Unitedit ? Agjenti i francezit sqaron gjithçka Agjenti i Zinedine Zidanit, Alain Migliaccio, ka bërë të ditur se ish-trajneri i Real Madridit nuk ka dëshirë të punojë
Ramos e quajti injorant, shikoni reagimin e Griezmannit Sergio Ramos e quajti përpara pak ditësh injorant Griezmanin. E gjitha kjo për sa i përket deklaratës së tij se ndodhej
Deschamps mbron Pogban, këto janë fjalët e tij për francezin Sipas trajnerit kampion bote, Didier Deschamps, mesfushori i Manchester United, Paul Pogba, nuk është fajtor për paraq
Vazhdon "sherri" Pogba-Mourinho, francezi gati sa nuk e godet (VIDEO) Raportet mes trajnerit të Manchester United, Jose Mourinho dhe Paul Pogbas, janë ashpërsuar aq shumë sa duket se kanë
Nxehen gjakrat Mourinho-Pogba, francezi nuk pranon të kthehet në stërvitje Ylli franncez i mesfushës se Manchester United, Paul Pogba ndodhet ende me pushime në "Los Angelos" dhe nuk është kthyer
Ribery lëndohet keq në kokë, detyrohet të lërë stërvitjen (FOTO LAJM) Franck Ribery pas një përplasje të frikshme me shtyllën është detyruar të largohej para kohe nga stërvitja e djeshme.
Zidane braktisi Real Madridin për 24 milionë euro Zinedine Zidane u largua këtë verë nga Real Madridi dhe ka hequr dorë nga 24 milionë euro që i kishte për dy vite kontra
Te Franca askujt nuk i intereson "Topi i Artë", duan një trofe tjetër Antoine Griezmann ka thënë se është i gatshëm të ndajë ambiciet personale nga ato të kombëtares së Francës, pasi synon t
Tifozët e Atleticos vërshëllejnë Griezmannin, francezi përlotet pas fjalëve të Torresit (VIDEO) Atletico Madrid luajti këtë të dielë ndeshjen e fundit të sezonit në La Liga, por Torres ishte në qendër të vëmendjes pa
Trajneri i Sevillas e takon në tynel Zidanen dhe i shprehet i bindur se francezi do bëjë histori Trajneri i Sevillas, Joaquin Caparros e përjetoi shumë mirë ndeshjen e mbrëmshme kundër Realit. Përkundrejt fitores për
Suarez i uron mirëseardhjen Griezmanit tek Barcelona Luis Suarez shpesh po ndërhyn në transferimin e Griezmanit në Barcelonë. Numri 9 i Barçës sipas “AS”, e ka konfirmua
United tërhiqet nga interesimi për Umtitin Sipas të përditshmes spanjolle Marca, United nuk e dëshiron më Umtitin në “Old Trafford”. Francezi dëshiron kontratë
PSG interesohet për Dembelen, Barcelona e mendon largimin e tij Sipas Don Balon, PSG planifikon të bëjë ofertë përsëri për talentin e Barcelonës, Dembele. Trajneri gjerman, Thomas T
Zidane motivon skuadrën duke qeshur: Nuk duhet ta bëjmë në pantallona Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane është i vetdijshëm për fuqinë e Bayernit por nga ana tjetër nuk u trembet gjer
Arsenali e pëson keq me shkarkimin e Wengerit, i detyrohet miliona francezit Wenger nuk dëshironte të largohej nga klubi që e donte tejet shumë, kështu që Gunners ishin të detyruar t’ia paguajnë pa
Për Zidanen tani flet historia, ky është rekordi i radhës që theu francezi Zinedine Zidane me fitoren kundër Malagas në La Rosaleda, arriti fitoren e 33’te si mysafir në La Liga. Ai u bë trajn
Mourinho - Pogba prekin fundin, francezi tani është në shitje Jose Mourinhos i ka durimi me Paul Pogban dhe mesa duket aventurës së tij në “Old Trafford” i ka ardhur fundi. Në 7 n
Sheri i Ronaldos me Matuidin, francezi nuk duron dot festën e madrilenëve (VIDEO) Madrilenët festuan në Bernabeu kualifikimin pasi u terrorizuan për 90′ minuta nga Juventusi. Italianët ishin duksh
Griezman lë në baltë Barcelonën, nuk e pëlqen transferimin në Camp Nou Sulmuesi i Atletico Madridit, Antoine Griezmann pritet të bashkohet me Barcelonën në fund të këtij sezoni, për 100 milio