999 rezultate për

ermalit

Ami dhe Joeli, oksigjeni i Ermalit Ermal Mamaqi është një bashkëshort shembullor, por edhe një baba mjaft i mirë. Ai ka postuar një foto në rrjetin social
Fundjavë plot dashuri, Rezarta pranë Ermalit (FOTO LAJM) Rezarta Shkurta, bashkë me të shoqin Ermal Hoxha dhe vajzën e tyre Hera, kanë kaluar një ditë relaksi. “Mali i Dajti
Françi flet për ndarjen nga Ermali Françeska i thotë Ermalit “çfarë tipi më mendon ti mua?” e Ermali i përgjigjet “ti je tip që edhe pse e di që nuk duhet
Agim Merdani: Duhet të dimë më shumë për Françeskën Agim Merdani, babai i Ermalit të BB5, tregon se si iu duk hyrja në shtëpinë e “Big Brother 5” e babait të Françeskës, dh
Historia e Ermalit me Françeskën në Big Brother Ermali hyri që javën e parë në shtëpinë e Big Brother. Në javën e tretë ishte një garë e fortë për konkurrentë të rinj.
Gerta-Ermalit: “Ti je mashkull tipik shqiptar” Ermali, kërkon që të bëjë një bisedë me Gertën, i nxitur nga komunikimi i saj, lidhur me bisedën që ka qenë duke zhvillu
Zbulohet e dashura farmaciste e Ermalit Nuk dihet nëse kjo histori telenovelash që Ermali po krijon në “Big Brother 5” do të pëlqehet nga publiku, apo do të dën
Françeska u puth me Ermalin, çifti e mohon Banorët e Big brother Albania 5 kanë nisur të flasin me njëri-tjetrin për atë që po ndodh mes Franceskës dhe Ermalit. Pa