999 rezultate për

ermalit

"Më mori malli Flor", poezia e Ermalit për Doktor Florin që na përloti të gjithë (FOTO LAJM) Nëse do të ishte gjallë, ai sot do të kishte ditëlindjen. U bënë më shumë se dy vite që Doktor Flori nuk është më. Nisur
Del videoja/ Ja momenti që Olta Gixhari i kërkon Ermalit të mos e transmetojë (VIDEO) Aktorja Olta Gixhari ishte e ftuara e radhës në emisionin “Xing me Ermalin”, duke provokuar me veprimet e saj. E ves
“Çmendet” Olta Gixhari, zhvishet në sy të Ermal Mamaqit (VIDEO) Aktorja Olta Gixhari ishte e ftuara e mbrëmjes se sotme ne emisionin “Xing me Ermalin”. Ajo ka provokuar me veprimet e s
Çfarё ndodhi gjatё emisionit që Valbona Mema shpërtheu ndaj Ermalit? Emisioni i Ermal Mamaqit “Xing Xing 2017”, i cili u transmetua natёn e ndёrrimit tё viteve, kishte t&#
Brenda vilës luksoze të Amit dhe Ermalit, ja ç'po ndodh... Sot ka nisur seriali më i ri shqiptar ‘Skëndërbeg’. Publiku ka një interes të vecantë për këtë serial që na kthen pas
Ermal Mamaqi rrëfeu fëmijërinë e vështirë, Bes Kallaku “tallet” keq me të (FOTO) Ermal Mamaqi bëri një rrëfim dje përballë Arian Çanit duket folur edhe për fëmijërinë e tij dhe marrëdhënien me babanë.
Fatos Nano e Blendi Fevziu, komshinjtë VIP të Amit dhe Ermalit (FOTO LAJM) Portali "Albeu" e ka bërë me dije pak më herët se aktori i humorit e njëkohësisht moderatori Ermal Mamaqi dhe Amarda Tos
Dita e parë e kopshtit për djalin e Ermalit dhe Amit (FOTO) Amarda Toska ka ndarë një foto të djalit të saj dhe Ermal Mamaqit për publikun në faqen e saj zyrtare në Instagram. J
Djali i Amit dhe Ermalit sot feston 2 vjetorin (FOTO LAJM) Nuk kishte si të ndodhte ndryshe ku Ermal Mamaqi të shprehte entuziasëm për djalin e tij i cili sot mbush 2 vjeç. Pë
Amit dhe Ermalit i ndryshojnë emrat në Paris Ndonëse vijon të shfaqet në ekran, Ami është e angazhuar në një agjenci martesore. Bashkë me Ermalin, këtë fundjavë ata
Ermalit i thyejnë shishen në kokë (VIDEO) Ermal Mamaqi nuk ka të ndalur me humorin e tij dhe kjo ka bërë që edhe statuset të kenë një shtrirje më të gjerë duke ma
Ja si është festuar ditëlindja e djalit të Ermalit (FOTO LAJM) Teksa djali i Ermalit mbushi 1 vjeç, një festë e madhe i është dedikuar atij. Një ndër fotot e festës na e ka përcjellë
Ami dhe Joeli, oksigjeni i Ermalit Ermal Mamaqi është një bashkëshort shembullor, por edhe një baba mjaft i mirë. Ai ka postuar një foto në rrjetin social
Fundjavë plot dashuri, Rezarta pranë Ermalit (FOTO LAJM) Rezarta Shkurta, bashkë me të shoqin Ermal Hoxha dhe vajzën e tyre Hera, kanë kaluar një ditë relaksi. “Mali i Dajti
Françi flet për ndarjen nga Ermali Françeska i thotë Ermalit “çfarë tipi më mendon ti mua?” e Ermali i përgjigjet “ti je tip që edhe pse e di që nuk duhet
Agim Merdani: Duhet të dimë më shumë për Françeskën Agim Merdani, babai i Ermalit të BB5, tregon se si iu duk hyrja në shtëpinë e “Big Brother 5” e babait të Françeskës, dh
Historia e Ermalit me Françeskën në Big Brother Ermali hyri që javën e parë në shtëpinë e Big Brother. Në javën e tretë ishte një garë e fortë për konkurrentë të rinj.
Gerta-Ermalit: “Ti je mashkull tipik shqiptar” Ermali, kërkon që të bëjë një bisedë me Gertën, i nxitur nga komunikimi i saj, lidhur me bisedën që ka qenë duke zhvillu
Zbulohet e dashura farmaciste e Ermalit Nuk dihet nëse kjo histori telenovelash që Ermali po krijon në “Big Brother 5” do të pëlqehet nga publiku, apo do të dën
Françeska u puth me Ermalin, çifti e mohon Banorët e Big brother Albania 5 kanë nisur të flasin me njëri-tjetrin për atë që po ndodh mes Franceskës dhe Ermalit. Pa