999 rezultate për

dosjen

U përmend në dosjen "Habilaj", Ylli Baka tregon lidhjen me trafikantët Pas publikimit të Dosjes Habilaj ku përmendej edhe emri i këngëtarit të njohur popullor Ylli Baka, ka reaguar vetë ky i
Kush është këngëtari i njohur shqiptar që përmendet në dosjen e Habilajve? Vazhdojnë hetimet në lidhje me dosjen voluminoze të Habilajve, dosje e cila ka shkaktuar “tërmet” në shtetin shqiptar, k
Tahiri u sakrifikua? Analisti: Rama e kishte dosjen prej kohësh në zyrë Në politikën shqiptare ka shpërthyer furtuna pasi emri i ministrit Tahiri u përfshi në përgjimet e bandës së drogës në
Zyrtari i lartë i policisë paralajmëron hapjen e dosjes së vrasjes së Artan Santos Drejtori i Drejtorisë për Hetimin e Krimeve të Rënda në Policinë e Shtetit Niko Brahimaj tha se në dosjet që ka në hetim
Berisha nxjerr dosjen: Si i fikte Kodheli radarët në Ksamil e gjetkë duke ndihmuar trafikantët Ish-kryeministri Berisha ka bërë një postim të gjatë në profilin e tij në Facebook duke hedhur akuza të forta ndaj ish-m
Haradinaj godet Vetëvendosjen, ia përmend Millosheviçin Ramush Haradinaj ka akuzuar Vetëvendosjen se ka dalë në krah të mbështetësve të Sllobodan Milloshevicit. Ka thënë se të
Hoti: Po shkomim mirë me Vetëvendosjen Shefi i Grupit Parlamentar të LDK-së dhe Alterantivës, Avdullah Hoti, ka thënë në “Interaktiv” të KTV-së se me Vetëvendo
Komiteti i Inteligjencës kërkon dosjen për Trump-in Komiteti për Inteligjencë i Dhomës së Përfaqësuesve në SHBA ka lëshuar thirrje të detyrueshme për gjyq për Departamentin
Thaçi kritikonte për patriotizëm por prapa flamujt ishin për tokë (FOTO LAJM) Ndërsa ditën e kaluar gjatë ceremonisë të shugurimit së Katedrales Nënë Tereza në Prishtinë, Presidenti i Kosovës në fj
LDK fillon takimin me Vetëvendosjen në kuvend Bartësi i listës së deputetëve të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Avdullah Hoti është parë duke hyrë në ambientet e Kuve
Këta janë gjyqtarët që dënuan vrasësin e Fildezit në 2016 Këshilli i Lartë i Drejtësisë kryen inspektim në Gjykatën e Kavajës, duke sekuestruar dosjen e vendimit për dënimin e is
La pa ujë një qytet të tërë, KLD sekuestron dosjen e gjyqtares Çiçolli Këshilli i Lartë i Drejtësisë ka sekuestruar dosjen e gjyqtares Elvana Çiçolli, vendimi i së cilës ka lënë pa ujë të gji
Mustafa godet Vetëvendosjen dhe PDK-në, kujton 70 dosjet Kryeministri në detyrë dhe kryetari i LDK-së, Isa Mustafa me anë të një postimi në facebook ka rrëfyer siç ka thënë ai d
Zeka: Znaçka ishte mesazh për Vetëvendosjen Fjalimi i ashpër i kryetarit të Partisë Demokratike të Kosovës Kadri Veseli, në vazhdimin e gjashtë të seancës konstitui
Mustafa: Jo me PDK-në, me Vetëvendosjen ndoshta Një ditë pasi shkëmbyen akuza ndaj njëri-tjetrit, përfaqësuesit e LDK-së e Vetëvendosjes janë takuar për të diskutuar mu
Ky vend i BE-së kërkon vendosjen e vizave për shqiptarët Autoritetet holandeze kërkojnë rivendosjen e regjimit të vizave për shtetasit shqiptarë, duke kushtëzuar kështu lëvizjen
Afati i Pacollit, Veliu: S'kemi pse takohemi me Vetëvendosjen në këtë fazë Lidhja Demokratike e Kosovës, nuk e përfill afatin e Behxhet Pacollit, i cili ka kërkuar nga Vetëvendosje e LDK të arrij
Prokuroria plotëson dosjen e policit rrugor që kishte rrjet prostitutash Zbardhen detaje nga dosja e prokurorise se Tiranës, e cila dërgon për gjykim 28 persona të akuzuar për përfshirjen në nj
Kurti: Nuk ka më barriera për Vetëvendosjen Faktori ndërkombëtar nuk ka më asnjë barrierë politike për Lëvizjen Vetëvendosje që të formojë qeverinë e re të Kosovës,
Kurti: Thaçi u dorëzua përballë kriminelëve që vranë Enver Zymberin Ish-lideri i Vetëvendosjes, Albin Kurti në gjashtëvjetorin e aksionit të Policisë së Kosovës në veri të vendit tha se En