999 rezultate për

dello

"Gazzeta dello Sport"/ Berisha tregon pengun nga Seria A dhe shembullin që ndjek Etrit Berisha, do të rikthehet në stadiumin “Olimpico”, këtë herë si kundërshtar i Lazios sepse që prej fillimit të sezo
"Gazzeta dello Sport"/ Manaj i bashkohet Boateng-ut në La Liga Rey Manaj do ta vijojë karrierën në La Liga, atje ku e pret krahëhapur skuadra e Las Palmas-it. Sipas gazetës së njohur
Rama poston për Vettingun, komentuesit: Gjykatat, “bordello”, s’të le Meta ta zbatosh (FOTO LAJM) Kryeministri Rama ka bërë një postim të shkurtër në Facebook mbi pretendimet e demokratëve për përgjigjen e Komisionit t
“Dello Sport”: Tirana-Partizani, tifozët e kthejnë në festë “black-out” Gazeta e njohur sportive italiane “La Gazzetta dello Sport”, i ka kushtuar një shkrim derbit të kryeqytetit shqiptar mes
Berisha, pa fre në Kuvend: Bushati u kap në bordello burrash në Brazil Berisha nuk ka të ndalur me fyerjet në Kuvend, por ndonëse nuk foli me emra specifikisht, ai i është drejtuar Ramës që t
"Gazzeta dello Sport", Berisha portieri më i mirë i javës së 13-të në Serinë A Etrit Berisha vijon të jetë protagonist në kampionatin italian. "gardiani" i portës kuqezi edhe pse u mposhtë me penallt
"Gazzeta dello Sport"/ Etrit Berisha, “vrasësi” i heshtur i të mëdhave Mes fytyrave të kopertinave të Atalantës “fluturake” është edhe një e papritur, ajo e Etrit Berishës, asaj blerjeje të m
Ronaldo “rrëmben” një tjetër çmim Sulmuesi i Real Madridit, Cristiano Ronaldo është padyshim futbollisti i këtij viti, pasi ka arritur të fitoj në nivel k
"Corriere dello Sport": Strakosha ka blinduar portën, por nuk ka shtëpi E përdtshmja sportive italiane, Corriere Dello Sport i ka kushtuar një hapësirë të vecantë Thomas Strakoshës, portierit
"Gazzeta Dello Sport": Berisha fantastik, Hysaj e feston keq rinovimin Gazzeta më e madhe sportive në Itali "Gazzeta dello Sport" ka analizuar paraqitjet e dy futbollistëve të kombëtares sonë
“Gazzetta dello Sport”: Strakosha ndër të rinjtë më të mirë të Seria A E përditshmja italiane “La Gazzetta dello Sport” ka bërë një sondazh online me talentet e reja më të mira të këtyre javë
"La Gazzeta dello Sport" vlerëson shumë Manajn dhe Strakoshën (FOTO) Gazzeta më e madhe sportive në Itali "La Gazzeta dello Sport" në faqen e saj të printuar ka velrësuar futbollistët shqip
Ja formacionet e ekipeve të mëdha në sezonin e ri (FOTO LAJM) Blerjet e reja të këtij sezoni të bëra nga Juventusi, e kanë afruar skuadrën bardhezi edhe më pranë ekipeve më të mëdha
"La Gazzeta dello Sport": Ja pse De Biasi nuk ikën nga Shqipëria Pas përfundimit të Kampionatit Europian “Francë 2016”ekspertët dhe kritikët italianë kanë nisur të analizojnë të ardhmen
Trondit "Gazetta Dello Sport", bën një gafë me Arlind Ajetin (FOTO) “Gazetta Dello Sport” ka bërë një gafë, e ku protagonist është lojtari i Kombëtares shqiptare, Arlind Ajeti. Në lajmin e
“Corriere Dello Sport”: Shqiptarët më të mirë se Pogba “Corriere Dello Sport” ka formuluar klasifikimin e futbollistëve të kampionatit italian që kanë luajtur me kombëtaret e
“La Gazzetta Dello Sport”: Shqipërisë i nevojitet një mrekulli “La Gazzetta Dello Sport” i ka kushtuar Kombëtares shqiptare një vend të rëndësishëm në faqet e saj si dhe në portalin e
"La Gazzeta dello Sport", ja notat e lojtarëve shqiptarë ndaj Rumanisë (FOTO) Nuk kishte si të ndodhte ndryshe. Gazeta më e madhe në Itali "La Gazzeta dello Sport" i ka dedikuar një faqe speciale su
Ja sa vlen Shqipëria sipas "La Gazzeta dello Sport" Sipas Gazzeta dello Sport,De Biazi arriti të kualifikonte për në Europian një skuadër, e cila vlen 44.2 milionë euro dhe
5 ekipet që çmenden për Lukakun (FOTO LAJM) Romelu Lukaku është një ndër futbollistët më të kërkuar në futbollin europian. 22 vjeçari pritet të largohet nga "Goodin