999 rezultate për

cavani

Nuk po gjenë hapësira te PSG, Cavani në planet e Atleticos "Los Colchoneros" janë në kërkim të një sulmuesi të madh për sezonin e ardhshëm Atletico Madridi është në kërkim të n
Neymar fiton zemrat e tifozëve, shikoni gjestin që bëri ndaj Cavanit (VIDEO) Pas fazës së grupeve, Paris Saint Germain është në pritje të kundërshtarit të ardhshëm në Champions Leagues. Neymar d
Atletico dhe Napoli tentojnë Cavanin Sulmuesi i rrezikshëm uruguaian po kalon vitin e fundit të kontratës me Paris Saint-Germainin Edinson Cavani është du
Sulmuesi i PSG-së drejt Spanjës, gjithçka vendos në janar Edinson Cavani mund të largohet drejt Spanjës dhe më konkretisht te Atletico Madrid. Është ky lajmi i bujshëm që vjen
Cavani gabon me portën bosh, shikoni çfarë bën në minutë e 92 (VIDEO) Sulmuesi i PSG-së, Edison Cavani shpërdoroi një rast flagrant në fundin e ndeshjes ndaj Nantës. Uruguaiani u hodh në
Deklarata e Cavanit pas zënkës me Messin (VIDEO) Deklarata e Cavanit pas zënkës me Messin Edinson Cavani dhe Lionel Messi patën një zënkë verbale në takimin miqësor n
Cavani i kërkoi "sherr", Messi: Kur të duash (VIDEO) Për të dytën herë brenda vetëm disa ditëve, Lionel Messi e pati një zënkë në fushën e lojës me një kundërshtar. Por, yll
Icardi pret të luaj me Cavanin: Ai ka shkruar historinë me PSG-në Mauro Icardi beson se ai mund të shkëlqejë në një partneritet në fazën e sulmit me Edinson Cavanin në Paris Saint-Germai
Cavani e Diego Costa drejt brazilit Lideri i “Brasileiraos” dhe finalisti i Copa Libertadores, Flamengo ka plane ambicioze dhe ua ka vënë syrin sulmuesve të
Cavani dëshiron kalimin te gjigandët e La Liga Edinson Cavani thuhet se i ka bërë me dije Paris Saint-Germianit se dëshiron të largohet qysh në afatin e janarit. Si
Mbappe dhe Cavani nuk do të luajnë kundër Realit Tashmë është zyrtare, Mbappe dhe Cavani do të mungojnë kundër Real Madridit. Paris Saint Germaini ka bërë të ditur se
Icardi debuton sot me klubin e ri Sulmuesi i ri i Paris Saint-Germain, Mauro Icardi me shumë gjasa do të debutojë sot për klubin e ri. Ekipi francez pr
Cavani pranë Atleticos, Diego Costa del në shitje Edison Cavani pritet të lërë Parisin këtë verë, ndërsa nga Spanja raportojnë se sulmuesi uruguaian i ka dhënë fjalën Die
PSG po mendon për zëvendësuesin e Cavanit, vjen nga Italia PSG-ja gjatë verës ka vendosur të bëjë një revolucion, duke larguar shumë prej lojtarëve aktual që ka në skuadër dhe të
PSG-Nice mbyllet në barazim, Cavani humb penallti në shtesë (VIDEO) Paris Saint-Germain ka barazuar 1-1 ndeshjen e javës së 35-të të Ligue 1 ndaj Nice. Kryeqytetasit e kanë fituar kamp
Cavani heq dorë nga Seria A, Premierliga destinacioni i ardhshëm Edinson Cavani mund të transferohet në Premier League sezonin e ardhshëm. Sipas "calciomercato", dy ekipet e Manchesteri
Sulmuesi i PSG parashikon të ardhmen Edison Cavani nuk po kalon një moment të mirë te kampionët e francës lidhur kjo edhe me dëmtimet. Pas 2 muajsh jashtë
Cavani nuk është më në planet e PSG, klubi vendos ta nxjerrë në shitje Sipas të përditshmes franceze "El Parisien", skuadra e Paris Saint Germain ka vendosur të nxjerrë në shitje sulmuesin ur
PSG ia del pa Neymar dhe Cavani, Mbappe me shokë mposhtin United në Old Trafford (VIDEO) PSG ka marrë një rezultat shumë të rëndësishëm sonte ndaj Manchester United duke fituar me rezultatin 0-2 në "Old Traff
Champions: Manchester Utd sfidon PSG-në pa Neymar dhe Cavanin “Champions League” rikthehet sot me dy ndeshje, por me disa ndryshime rrënjësore të cilat janë bërë më synimin për ta bë