999 rezultate për

budallenj

Hoxha: Bekim Neziri debil, Ali Ahmetin e pres në Tanushë Xhezair Shaqiri, i njohur gjatë luftës si komandant Hoxha, ka reaguar ndaj deklaratave të Ministrit të Ekonomisë, Bekim
Zot ruaji budallenjtë! Parakalim i çmendur në Prizren-Suharekë (VIDEO) Kthimi i emigrantëve në atdhe është parë përherë si një rrezik i shtuar për aksidente rrugore, dhe paskan patur të drejt
Klopp: Nuk blej më budallenj në ekip Trajneri i Borussia Dortmund Jurgen Klopp, ka qenë i ftuar special në hotelin "Frankfurter Hof" ku para 260 të ftuarve (
Matiç: Serbia u penalizua nga 10 tifozë budallenj Futbollisti i Chelsea-t Nemanja Matiç pranoi në mënyrë indirekte se tifozët serbë shkaktuan dhunë në stadimin e Partizan
Paditet Edi Rama për diskriminim. Goxhaj: Quajti "budallenj" të djathtët Zyra e Mbrojtjes së Konsumatorit e drejtuar nga Altin Goxhaj përgatiti një Ankesë kundër Diskriminimit nga Kryeministri
"Rama-Thaçi, një budalla nga Tirana e një nga Prishtina" (VIDEO) Gazetari i mirënjohur Andi Bushati i ka cilësuar kryeministrat e Shqipërisë dhe Kosovës, Edi Rama dhe Hashim Thaçi si dy
Serbët dhe maqedonasit, popujt më budallenj në botë Një sondazh amerikan ka dalë në përfundimin se serbët dhe maqedonasit janë popujt më budallenj. Në mesin e dhjetë më
Alonso tërbohet me Ferrarin: Jeni budallenj (VIDEO) Ndodh gjithçka në minutat e fundit të provave zyrtare të Çmimit të Madh të Monzës në Itali. Ferrari hedh njëkohësisht në
Serbët janë turq, shqiptarët të bardhë, boshnjakët budallenj... Kërkuesin më i njohur në botë, Google, pa të cilin vështirë së mund të kryhet ndonjë punë në secilin sektor, sot e shfry
A janë shëruar budallenjtë?! Ne spitalin e budallenjve ju vune te hanin ne pjata bosh per te provuar nqs ndonjeri ishte sheruar. Te gjithe filluan
Përdoruesit e Internet Explorer janë “budallenj”! Ata kanë më shumë probleme në lidhje me viruset, por tani përdoruesit e Internet Explorer kanë një arsye tjetër për tu n
Fuere: Qytetarët e Maqedonisë nuk janë budallenj Zgjedhjet parlamentare, mungesa e dialogut politik dhe bojkotimi i institucioneve nga opozita janë mangësit&eu