999 rezultate për

berat

Të shtënat me armë në Berat, policia jep informacion zyrtar Policia vendore e Beratit ka dhënë detaje mbi ngjarjen e rëndë të ndodhur sot në qytetin e një mbi një dritareve ku u që
Dështon atentati në Berat, 3 pronarët morën armën e qëlluan drejt lavazhit Pak minuta më parë në Berat është qëlluar me armë zjarri ndaj një lavazhi. Burime pranë vendngjarjes bëjnë medije se
E FUNDIT/ Tronditet Berati, të shtëna në një lokal Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Berat pak minuta më parë. Qyteti i Beratit është tronditur nga disa të shtëna me ar
Krizë për kupona pasaportash dhe kartë ID, qytetarët sorollaten Janë 1.4 milion karta identiteti dhe pasaporta qytetarësh, të cilët mbarojnë afatin e vlefshmërisë këtë vit. Qytetarë
Ziheshin me të fejuarit, vetëhelmohen me bar miu dy 20 vjeçare në Berat Depresioni dhe problemet sentimentale kanë çuar drejt aktit të vetëhelmimit të dy vajzave 20-vjeçare në qarkun e Beratit
Furtuna shiu edhe në Berat, përmbytet qyteti Pas Elbasanit, moti i keq me rrebeshe shiu dhe stuhi ka përfshirë prej orës 15:30 edhe qytetin e Beratit, duke përmbytur
Ndiqte këmba-këmbës dhe kërcënonte me automatik të renë, arrestohet 26 vjeçari Policia e Beratit ka arrëestuar një 26 vjeçar i cili kërcënonte me armë zjarri një vajzë të re, të cilën e përndiqte sis
PD në zi, ndahet nga jeta një nga themeluesit (FOTO LAJM) Ndahet nga jeta kryetari i Komisionit Nismëtar për themelimin e Partisë Demokratike në Berat, Fehmi Telegrafit. Kreu
Si u vra Loshi i Karbunarës: Goditja që transformoi "të tmerrshmin" e Beratit, Lul Cakën Loshi i Karbunarës djali i tezes së Lulzim Cakës, ishte njeriu që mbështeti ngjitjen e Cakës në krim. Dy kushërinjtë ish
Dje u lirua, sot shpallet në kërkim Lul Caka: Gjithçka nisi pas përdhunimit të nënës Lulzim Caka do të duhet të rikthehet sot në burg, për shkak se llogaritja e dënimit të tij është kryer në mënyrë të gabu
Liruan "të tmershmin" e Beratit para kohe, arrestohet drejtori i burgut dhe 1 punonjës Drejtori i burgut të Lushnjes dhe një punonjës janë arrestuar, pasi akuzohen se kanë liruar para shlyerjes së dënimit, L
I shpëtoi burgut të përjetshëm, kush është "I tmerrshmi i Beratit" Lulzim Caka, i njohur si “i tmerrshmi i Beratit”, është pa dyshim një nga njerëzit më të lakuar të periudhës më të vësht
Del nga burgu "I tmerrshmi i Beratit", Lul Caka Del nga burgu Lul Caka, i njohur si “i tmerrshmi i Beratit” Lulzim Caka, njëri nga personazhet më të njohur të krimit
U përurua si investimi më i madh në Berat, rruga qendrore shembet pas 3 vitesh (FOTO) Investimi më i madh në qytetin e Beratit,që përfundoi 3-vjet më parë,ka pësuar sot një dëmtim të madh në segmentin Polic
Berat Buzhala ndryshe, tregon se cila është femra shqiptare më "hot" Gazetari Berat Buzhala ka qenë i ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Sonte” në T7 ku i është përgjigjur disa pyetjeve
Gjykata e Beratit konfirmon mandatin e kryebashkiakut të ri Gjykata e Beratit i ka dhënë mandatit kryebashkiakut të Beratit, të dalë nga zgjedhjet e 30 qershorit, Ervin Demo. Is
Basha bën pretimin nga Berati: Dritat e arsimit do të ndizen në të gjithë vendin Në fjalën e tij për mediat kryedemokrati Basha u ka bërë një premtim të madh të gjithë bënorëve të Beratit por dhe të gj
Basha nga Berati tregon aksionin opozitar Kreu i PD, Lulzim Basha, është takuar sot me strukturat e djathta në Berat. Në një fjalim mbajtur para banorëve të kë
Çmendet moti, stuhia në Berat shkul gurë e pemë (FOTO LAJM) Stuhi të forta ere dhe rrebeshe shiu kanë pushtuar pasditen e sotme qytetin e Beratit, duke rrezikuar seriozisht rrëzimi
Vidhte Call-Centerin në Tiranë , arrestohet 29 vjeçari nga Berati Në vijim të operacionit "Centralisti", policia ka arrestuar një 29 vjeçar i shpallur në kërkim për veprat penale “Vjedhj