999 rezultate për

barrel

Erdhi nga Italia, sillet në gjendje të rëndë me barrelë shqiptari (FOTO LAJM) Ditën e sotme në Shqipëri kanë mbërritur nga Italia 120 shqiptarë. Por si duket dicka nuk ka shkuar mirë, pasi njëri
Ulërima e të qara! Kim Kardashian nuk përmbahet kur sheh të ëmën në një barrelë (VIDEO) Sezoni i ri i “Keeping up with the Kardashians” është mjaft dramatik! Pas skandalit të tradhtisë së Tristan Thompson
Nga Barrella tek De Ligt, 10 blerjet më kryesore të kampionatit italian Skuadrat italiane kanë kryer shumë transferime lojtarësh këtë sezon, Juventusi ka arritur të marrë De Ligt, Ramsey, Rabi
Panik te Milani, blerja e bujshme dëmtohet rëndë në debutim Debutimi i Theo Hernandez me fanellën e Milanit nuk ka shkuar ashtu si duhet. Lojtari i cili u ble pak ditë më parë
U ble nga Cagliari për 45 milion euro, Barrela vendos rekord të ri te Interi (VIDEO) Nicolo Barella është zyrtarisht një lojtar i Interit. Pas vizitave mjekësore, mesfushori italian firmosi një kontratë 5-
Manolas largohet nga fusha me barrelë, rrezikon derbin ndaj Lazio Roma fitoi me vështirësi 3-2 në transfertë ndaj Frosinones, por për Eusebio Di Francesko kanë nisur dhimbjet e kokës
Dasma kthehet në tragjedi! 20 të vdekur nga aksidenti (FOTO LAJM) 20 persona kanë vdekur pas një përplasje të tmerrshme të limuzinës në New York diten e djeshme Dy automjete u përfshinë
Ndryshon mënyra e pagesës së lindjes për gratë shtatzëna Gratë shtatzëna dhe nënat me fëmijë të porsalindur nuk do të detyrohen më që të enden nëpër zyrat e shtetit për të përfi
Coentrao s'të fal, grindet keq me punëtorët e barrelave (VIDEO) Porto – Sporting konsiderohet një nga sfidat më të ndjera të kampionatit portugez, e që përfundoi me fitoren 2-1 të “Dra
Zgjedhja e Metës President? Patozi: Rama e internoi me barrelë Deputeti Demokrat, Astrit Patozi ka komentuar zgjedhjen e Presidentit të ri, Ilir Meta. Me anë të një statusi në Fac
Tërmeti i fuqishëm goditi Italinë, pacientët e spitaleve me barrela nëpër rrugë Tërmeti i fuqishëm me magnitudë 6.2 ballë që goditi në mesnatë Italinë Qendrore, ka shkatërruar disa reparte të spitalit
Skandal/ I sëmuri transportohet pa barrelë në QSUT (VIDEO) Skandal në Qendrën Spitalore Universitare “Nënë Tereza”. Në një video që ka mbërritur në redaksinë e “News24”, shihet se
Walcott tallet me tifozët e Tottenham (FOTO LAJM) Derbi i Londrës e ka një fitues në FA Cup, është Arsenali që mundi pastër 2-0 Tottenhamin, duke siguruar kështu kualifik
Shënon, feston por përfundon në barrelë (VIDEO) Ta teprosh me festimin pasi ke shënuar ndonjëherë mund të të bëjë edhe keq. Këtë e provoi edhe Maurides Roque Junior, su
Greqi, kriza prek edhe futbollin (VIDEO) Futbolli grek është në krizë. Ashtu si në ekonomik edhe në sportin më popullor nuk ka para as për të blerë barrela për t
Protesta e trajnerit, hedh barrelën në fushë (VIDEO) Kemi parë që kur trajnerët nervozohen godasin me këmbë çfarë t'iu dalë përpara: shishe uji, topa, pankina, por që të arr
Thyhet barrela, lojtari del duke çaluar (VIDEO) VEC, klubi brazilian i Serisë D prej kohësh është në një krizë të rëndë financiare. Edhe pse lojtarët e saj mundën në ja
"Drama" Grygera, çeku frikëson stadiumin (FOTO LAJM) Dëmtim i rëndë për ish-juventinin Grygera gjatë ndeshjes së Premier League mes Fulham dhe Tottenham. Gjuri i futbollisti
Donin të ishin të shpejtë po u bie barrela nga duart (VIDEO) Komisarët e pistës në Sepang, të tmerruar nga ajo që gjetën në pistë dhe me shpresën për të shpëtuar Simoncellin, nxitua
Oil prices above 100 dollars Oil prices in the United States has passed the symbolic threshold of 100 dollars per barrel, by concerns that the riots