999 rezultate për

ashton

Sami Khedira nuk e përjashton mundësinë e kthimit në Bundesliga Sami Khedira nuk e përjashton mundësinë e kthimit në Bundesligë dhe thotë se gara nuk ka qenë ndonjëherë kaq emcionuese.
Tronditet futbolli: UEFA përjashton Skënderbeun 10 vjet nga Kupat e Europës Komisioni i Disiplinës në UEFA ka marrë një vendimin tejet drastik për klubin korçar të Skëndërbeut, duke i dhënë kështu
Visar ymeri nuk e përjashton mundësinë e krijimit të një partie të re Ish-kryetari i VV, Visar Ymeri nuk e ka përjashtuar mundësinë e krijimit të një partie të re. Ymeri këtë muaj u dorëhoq
Zaev, nuk përjashton mundësinë e bashkëpunimit me Lëvizjen BESA dhe VMRO-në Kryeministri Zoran Zaev nga foltorja e Kuvendit ka deklaruar se mbetet mundësia për bashkëpunim me gjitha partitë dhe at
Messi zgjedh tre skuadrat më të forta në botë, përjashton Barcelonën Lionel Andrés Messin ka zbuluar tre skuadrat më të forta aktuale në kontinentin evropian. “Manceshter City është një
Kukësi i pakënaqur, përjashton mesfushorin dhe dënon lojtarët me mbajtje rroge Mungesa e fitores në katër javë radhazi dhe humbja me Partizanin në shtëpi kanë sjellë një rrëmujë të madhe tek kuksianë
Çfarë po ndodh? Rama përjashton opozitën nga bisedimet e integrimit në BE Ministri Ditmir Bushati ka vendosur të përjashtojë PD nga takimet vjetore të Këshillit të të Stabilizim Asociimit Shqipë
Potera i Vetëvendosjes s’e përjashton koalicionin me PDK-në në Podujevë Kandidati i Vetëvendosjes për Kryetar të Podujevës, Ajet Potera ka konfirmuar se janë duke zhvilluar takime me rivalët p
Latifi nuk e përjashton mundësinë për bashkëpunim me partitë e tjera në balotazh Kandidati për kryetar të Komunës së Rahovecit, nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Smajl Latifi, ka th
“I sëmurë nga trutë”, Oscar përjashton Harvey Weinstein Akademia e Arteve dhe Shkencave, organizuesja e çmimeve “Oscar” vendosi përjashtimin e tij nga bordi drejtues, ndërsa i
Ruçi me "dorë të hekurt", pas Bashës përjashton nga Kuvendi një tjetër demokrat Kreu i Kuvendit Gramoz Ruçi ka përjashtuar nga Kuvendi i Shqipërisë deputetin demokrat Flamur Noka. Kjo për arsye se
TVSH për biznesin e vogël? Europa e përjashton nga sistemi (FOTO LAJM) Nëse do të miratohet plani i qeverisë për të hequr fare kufirin ku bizneset fillojnë e paguajnë TVSH, duke e çuar në zer
E FUNDIT/ Ruçi përjashton nga Kuvendi Lulzim Bashën Pas tensioneve në Kuvend dhe akuzave të rënda nga foltorja e Kuvendit, Gramoz Ruçi ka lajmëruar se ka përjashtuar nga se
Panucci përjashton Xhakën e Kaçen, fton ish-lojtarin e Barcelonës Teksa kanë ngelur edhe shumë pak ditë nga zyrtarizimi i listës së Christian Panuccit për dy ndeshjet e tij të para në dr
AKR nuk përjashton mundësinë e bashkimit me PAN Sekretari i përgjithshëm i Aleancës Kosova e Re, Vesel Makolli, u ka bërë thirrje udhëheqësve partiakë të ulen dhe të gj
Trump nuk e përjashton ndërhyrjen ushtarake në Venezuelë Pas një jave retorike të ashpër në shkëmbimet me Korenë Veriore, dje presidenti amerikan, Donald Trump, ka hyrë në një l
LSI përjashton dy "dezertorët" në Bashkinë e Tiranës Këshillit të Bashkisë së Tiranë iu deshën dy vota nga këshilltarët e LSI-së që të votonte rritjen e çmimit të ujit të pi
Ligji i ri nuk përjashton as studentët: Regjistrohuni ose do të gjobiteni! Çdo qiraxhi,student apo qytetar që nuk e ka gjendjen civile aty ku jeton realisht, duhet të regjistrohet aty ku jeton br
Pacolli përjashton çdo mundësi bashkëpunimi me PAN-in Kryetari i AKR-së Behxhet Pacolli, ka shprehur sërish vendosmërinë për t’i qëndruar pas vendimeve të koalicionit parazgj
Mustafaj akuzon Bashën për lojë të pistë: Po përjashton rivalët nga gara Ish-themeluesi i Partisë Demokratike Besnik Mustafaj ka reaguar në lidhje me ndryshimet e fundit në Selinë Blu. Pas