999 rezultate për

arqile

Shkarkohet nga KPK prokurori Arqile Koça Prokurori i Prokurorisë së Përgjithshme, Arqile Koça ka ngecur në rrjetën e vettingut. Komisioni i Pavarur i Kualifik
Avokati: Kjo është viktima e radhës, gjyqtari i jep të drejtë dhunuesit (FOTO LAJM) Nuk janë të pakta rastet e tragjedisë ku bashkëshorti, ish-dashuri apo bashkëjetuesi, kanë ekzekutuar gra të pambrojtura
Vetingu në prokurori, 3 prokurorët që do verifikohen Nis Vettingu edhe te Prokuroria e Përgjithshme. Komisioni i Pavarur i Kualifikimit hedh shortin në organin qendror të ak
Ndahet nga jeta profesori i gjeografisë Arqile Bërxholi Është ndarë nga jeta në moshën 74-vjeçare, profesori i njohur i gjeografisë dhe demografisë, Arqile Bërxholi. Bërxholi i
SARANDE/ Lihet në burg 27-vjeçari që vrau rojen e karburantit Gjykata e Sarandës caktoi sot masën e sigurisë "arrest me burg" për Arqile Koçin, i cili vrau me çifte rojen e një pike
Arqile Gorrea dhe Arben Ibro, drejtorët e parë të emëruar nga Basha Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka bërë ndryshimet e para në strukturën e re të partisë. Në postin e drejtorit t
Topi ngushellon familjen e mjekut popullor Arqile Boti Presidenti Topi i ka shprehur ngushëllimet familjes të mjekut popullor Arqile Boti i cili ndërroi jet&eum