999 rezultate për

ancelottit

Bayerni gjen zëvendësuesin e Ancelottit për sezonin e ardhshëm Carlo Ancelotti pritet të largohet nga Bayern Munich në fund të sezonit, drejtimi i ekipit do t’i besohet një gjermani.
Ancelottit i kthehet buzëqeshja, Bayerni mposht Leverkusenin (VIDEO) Pas dy humbjeve me radhë, ndaj Borussia Dortmund në Bundesliga dhe Rostov në Ligën e Kampionëve, Bayerni i Carlo Ancelot
Zidane sot tenton të barazojë rekordin e Ancelottit Që nga humbja e 6 prillit ndaj Wolfsburgut 2-9, Zidane dhe Real Madrid nuk kanë njohur më disfata. Ata janë deri më tani
Anceloti afër shkarkimit Humbja e Bayern Munichut kundër Rostovit ka vënë në diskutim të ardhmen e Carlo Ancelottit në këtë skuadër. “Corriere
Fabian Duro rrëfen bisedat me yjet e Bayernit dhe fjalët speciale të Ancelottit "Freestyle" shqiptar Fabian Duro pas famës që ka fituar në Shqipëri tashmë po arrin suksese të tjera të mëdha pasi ditën
E bujshme/ Bayerni gjen pasuesin e Ancelottit Bayerni nuk kërkon t'ia lërë asgjë rastësisë që mund të ofrojë e ardhmja. Bavarezët janë në kërkim të zëvendësuesit të A
Zbulohet letra që i la Guardiola Ancelottit para largimit nga Bayerni Carlo Ancelotti, ka nisur dje zyrtarisht punën te Bayern Munich. Trajneri italian do të zëvendësojë në këtë post span
Nis epoka e Ancelottit te Bayerni, italiani tregon prapaskenat e akordit Nis epoka Ancelotti te Bayerni. Italiani u shpreh entuziast për aventurën e tij të re tek bavarezët. 57-vjecari zbuloi d
Gotze “divorcohet’ nga Bayerni Sulmuesi Mario Gotze mesa duket është drejt mbylljes së hesapeve me Bayern Munich. 23 vjeçari ka dështuar që të trego
Hija e Ancelottit ndjek Real Madridin Carlo Ancelotti vazhdon të ndjekë pas skuadrën mbretërore, megjithëse italiani ka kohë që është ndarë me madrilienët.
Lewandowski i thotë "Po" Real Madridit Reali Madrid ka prenotuar Robert Lewandowskin. Pikëpyetja e vetme lidhet me datën se kur polaku do të veshë fanellën e m
Modric i shkel "syrin" Ancelottit Carlo Ancelotti pritet të marrë drejtimin e skuadrës gjermane Bayern Mynih, ndërkohë që pas tij mund të vijnë edhe disa
Kroos: U mërzita me largimin e Ancelottit Pas Cristiano Ronaldos vjen edhe deklarata e Toni Kroos, i cili shpreh keqardhjen për largimin e trajnerit Carlo Ancelot
Ja 5 kandidatët për stolin e Liverpool (FOTO LAJM) Ecuria e dobët e Liverpool në këtë sezon po lëkund edhe pozitat e Brendan Rodgers në krye të skuadrës. Rezultatet e pakë
Benitez po e projekton Ronaldon si numër "9" Ardhja e Rafa Benitez në krye të Real Madrid pritet të sjellë ndryshime edhe në skemat taktike të skuadrës, që pritet të
Gruaja tregon të ardhmen e Ancelottit Carlo Ancelotti mund të mos rikthehet në postin e trajnerit të Milanit. Gruaja e tij, Mariann Barrena ka paralajmëruar s
Dy pasuesit e mundshëm të Ancelottit (FOTO) Florentino Pérez nuk ka dhënë asnjë informacion në lidhje me pasardhësin e Carlo Ancelotti-t në stolin e Real Madrid-it,
Dita e lamtumirës te Reali, Ancelotti rikthehet te Milani Ndoshta që sot Carlo Ancelotti nuk do të jetë më trajneri i Real Madrid. Jo zyrtarisht, pasi është ende një ndeshje në L
Klopp arrin marrëveshjen me Realin e Madridit Gjithçka duket e kryer. Jurgen Klopp do të jetë trajneri më i ri i 'galaktikëve" për të zënë vendin e Carlo Ancelottit.
Real-Juve, ja 21 të grumbulluarit e Ancelottit Janë 21 futbollistët e grumbulluar nga Carlo Ancelotti për ndeshjen e nesërme kundër Juventusit. Në listën e Real Madrid