999 rezultate për

adnan

Adnan Ismaili në krye të BESË-s? Ja çfarë thotë Kasami Gjatë fjalës së tij në një konferencë për shtyp, Bilall Kasami foli lidhur me zërat nëse në krye të lëvizjes BESA mund t
Thaçi dhe Ahmeti bëhen bashkë në Tetovë Edhe pse kandidati nga radhët e PDSH-së Adnan Bilalli, mori 15 vota nga gjithsej 19 këshilltarët e pranishëm në seancë,
Adnan Bilalli i PDSH-së zgjidhet kryetar i Këshillit Komunal të Tetovës Para pak çastesh në mbledhjen e Këshillit Komunal të Tetovës me 15 vota pro, Adnan Bilalli që ishte bartës i listës së k
Januzaj në mesin e tre kandidatëve për lojtarin e muajit nëntor në La Liga (FOTO LAJM) Adnan Januzaj ka shkëlqyer që prej transferimit të tij verën e kaluar tek Real Sociedad që po bën paraqije të mrekullues
Këta janë asamblistët e LDK-së në Podujevë Lidhja Demokratike e Kosovës vazhdon që të mbajë primatin sa u përket këtyre zgjedhjeve duke kryesuar listën me numrin m
Adnan Neziri sapo votoi për Tetovën (FOTO LAJM) Para pak çaste votoi kandidati i Aleancës për Shqiptarët për Komunën e Tetovës z. Adnan Neziri, i shoqëruar nga bashkësh
Adnan Neziri: Unë jam ndryshe sepse kam dije dhe guxim Në debatin ‘200’ ku ishin prezent kandidatët për kryetar të Komunës së Tetovës, Adnan Neziri nga ASH, Teuta Arifi nga BD
Adnan Neziri: Ndërmarrja komunale në Tetovë e dështuar, premtoj riorganizim të plotë Në kuadër të fushatës zgjedhore kandidatët pretendent për të fituar komunën e Tetovës, vazhdimisht janë në terren duke v
Aleanca për Shqiptarët takim në malësinë e Tetovës Kandidati për kryetar komune nga radhët e partisë Aleanca për Shqiptarët, Adnan Neziri banorëve të Lisecit dhe Shipkovic
Trajneri i Kosovës "josh" Januzajn: I ka dyert e hapura Adnan Januzaj po joshet sërish për të kaluar në radhët e përfaqësueses kosovare. Trajneri Albert Bunjaku i ka hapur dyer
​Shaqiri dhe Januzaj në mesin e më të mirëve në Premierligë ‘TalkSport’ ka përzgjedhur 20 futbollistë më të mirë në rolin e mesfushorit organizativ/ Në mesin e këtyre futbollist
Bunjaki i dërgon një mesazh Januzajt Trajneri i Kosovës, Albert Bunjaki, ka thënë se nuk do të mundohen më që ta bindin Adnan Januzajn, por ai e ka gjithnjë
Zëdhënësi i ISIS u vra nga forcat ruse Ministria e Mbrojtjes në Rusi ka deklaruar se sulmet ajrore të Rusisë në Aleppo, kanë vrarë komandantin e Shtetit Islami
Vritet zëdhënësi i ISIS Zëdhënës i ISIS, Abu Muhamed al-Adnani, është vrarë në Aleppo të Sirisë. Mësohet se ai është vrarë teksa mbikëqyrte o
Bunjaki nis misionin në Angli, ja kë do të ftojë Trajneri i Përfaqësueses së Kosovës, Albert Bunjaki, ndodhet në Angli. Gazeta kosovare "Gazeta Olle" shkruan se shkruan
Mourinho: Ja pse e largova Januzajn Jose Mourinho është shprehur se ka larguar Adnan Januzajn që të fitojë përvojë. Mesfushori shqiptar, Adnan Januzaj, ë
Ja sa kushton Adnan Januzaj Adnan Januzaj nuk mund të largohet nga Manchester United. Diçka e tilla mund të ndodhë vetëm nëse skuadrat e interesuara
Adnan Januzaj "me fat", ja cilat klube e kërkojnë Adnan Januzaj është shumë pranë “divorcit” me Manchester Unitedin. Mediat angleze raportojnë se reprezentuesi i Belgjik
Adnan Januzaj drejt një kalimi në Serinë A Adnan Januzaj nuk bën pjesë në planet e Jose Mourinhos, dhe është në kërkim të një skuadre të re. Futbollisti belg, që v
Mourinho vendos për Januzajn Jose Mourinho ka vendosur t’i jap një shans Adnan Januzajt që ta tregojë talentin e tij në 'Old Trafford', raportonThe S