Shqipëri Kosovë Maqedoni
 
 
      135.31
      1.0726
      61.577
      1.0683
 
      126.15
      0.9323
      57.408
      0.9960
 
      0.0074
      0.0079
      0.0062
      0.0079
 
      0.0162
      0.0174
      0.0136
      0.0173
08:59 - 23/04/2017
Më të lexuarat
Video Lajme
Foto Lajme
Llafet e Dynjasë
 
Pas Ibrahimovic, mbyllet sezoni dhe për një tjetër yll të United

Pas Ibrahimovic, është mbrojtësi Marcos Rojo, i cili nuk do të luajë më për pjesën e mbetur të sezonit dhe do të qëndrojnë pushim edhe gjatë muajve të verës, si pasojë e dëmtimit të ngjashëm në ligame

 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.