Nuk ka vend pas ardhjes së Depay, Griezmann del në shitje për 60 mln, ja klubi italian që e do

Antonine Griezmann duket se është mes lojtarëve që janë nxjerrë në shitje nga Barcelona, sipas kanalit spanjoll TV3.

Lojtarit, i cili nuk do të ishte më titullar pas mbërritjeve të Aguero-s dhe Depay-t, mund të largohet nga Spanja në këmbim të 60 milionë eurove.

Juventus mund të interesohet për francezin në mënyrë konkrete vetëm nëse do të shitej Dybala, me këtë të fundit që nuk ka rinovuar akoma kontratën që skadon në vitin 2022.


Shtuar 5.07.2021 19:20