ZYRTARE/ Genoa befason me trajnerin e ri

Pasi italo-gjermani Bruno Labbadia hodhi poshtë ofertën e Genoas në minutën e fundit, Genoa ka gjetur tashmë një trajner të ri për të zëvendësuar Shevchenkon.

Alexander Blessin u rekrutua nga Oostende dhe nënshkroi një kontratë të vlefshme deri në vitin 2024.

48-vjeçari më parë ka drejtuar Oostenden deri në vitin 2020, i renditur i 16-ti në kampionatin belg. /albeu.com/

Shtuar 19.01.2022 22:01