Zemërimi Bonuccit në dhomën e zhveshjes dhe reagimi i Ronaldos (VIDEO)

Mbrojtësi italian Leonardo Bonucci shpërtheu kundër shokëve të tij në pjesën e parë në ndeshjen e rëndësishme të Serie A kundër Benevento që mund të përcaktojë kampionin e Scudettos.

“Nëse duam të fitojmë Scudetton, nuk mund të luajmë kështu. Kur ne kemi topin, nuk mund të luajmë kështu! Në këtë mënyrë nuk do të fitojmë. Jemi mut nëse luajmë kështu. A nuk e kuptoni sa e rëndësishme është të fitojmë këtë lojë?”, tha ai i kapur nga kamerat e Amazon Prime.

Ndërkohë, Ronaldo shihet i inatosur dhe corapet i plas në tokë. /albeu.com/


Shtuar 2.12.2021 17:43