Zbulohet biseda mes Messit dhe presidentit të PSG-së (VIDEO)

Lionel Messi ka gjetur golin e parë me fanellën e PSG-së, në ndeshjen që skuadra e tij e fitoi 2-0 ndaj Manchest

Menjëherë pas ndeshjes, presidenti i PSG-së, Nasser Al-Khelaifi bëri një vizitë në dhomat e zhveshjes së parisienëve për të uruar të gjithë lojtarët.

Ai u ndal edhe te Messi duke i thënë: “Vetëm një gol dhe përfundoi!”.


Shtuar 30.09.2021 21:58

Tags: , ,