VIDEO / Rey Manaj sërish protagonist, bomberi kuqezi asiston golin e fitores në derbin shqiptar

Rey Manaj kthehet sërish si protagonist në Turqi.

Sulmuesi i Kombëtares shqiptare sapo ka dhuruar një asist në ndeshjen përballë Istanbulspor.

Në minutën e 54-të, bomberi lushnjar ‘gatoi’ golin e 3-të dhe të qetësisë për Sivasspor.

Manaj shkon në kuotën e 3 asisteve, ndërsa ka shënuar plot 22 gola këtë sezon.


Shtuar 17.05.2024 17:33