Vidal: Ende nuk e besoj, u kërkoj falje të gjithëve

Arturo Vidal protagonist negativ në sfidën e humbur nga Kili i tij në shtëpi me Ekuadorin.

Mesfushori interist u përjashtua nga fusha pas 14 minutash për një ndërhyrje horror ndaj Felix Torres.

Vidal, në profilin e tij në Twitter , u kërkoi falje shokëve të skuadrës dhe fansave: “Ende nuk mund ta besoj, dua vetëm t’u kërkoj falje shokëve të mi, stafit stërvitor, familjes sime dhe gjithë vendit. Ne do të vazhdojmë të luftojmë deri në fund!”, ka shkruar kiliani. /h.ll/albeu.com


Shtuar 17.11.2021 11:07

Tags: ,