Veprim që na kthen në nostalgji, i moshuari nuk pranon të kthejë topin pasi ra në shtëpinë e tij gjatë ndeshjes Egnatia-Vllaznia (VIDEO)

Futbolli shqiptar ka patur gjithmonë momente të ndryshme gjatë dhe pas ndeshjes.

Por ky veprim që rezulton pronari i shtëpisë, na bën të kthehemi pas në kohë kur fëmijët luanin në rrugicat e lagjes dhe kur topi kalonte tek ndonjëra prej shtëpive , të zotët nuk e kthenin pas topin.

Të njëjtën gjë ka bërë ky i moshuar kur gjatë ndeshjes Egnatia-Vllaznia, topi bie në pronën e tij dhe ai nuk pranon ta kthejë topin. Tifozët dhe lojtarët e morën me sportivitet këtë gjë ku nuk munguan dhe batutat ndaj tij./h.ll/albeu.com


Shtuar 9.11.2021 20:51