Super Yamal, Barcelona përmbys Bilbaon

Barcelona ka arritur të përmbys rezultatin ndaj Athletic Bilbaos dhe tani po avancon 1:2.

Ishte Lamine Yamal i cili realizoi në minutën e 32-të një gol të bukur nga distanca.

Kujtojmë se kjo ndeshje është e vlefshme për çerekfinalen e Kupës së Mbretit.