Simboli i shqiponjës me duar dhe fanella e kombëtares, Armando Broja është gati ndaj Izraelit (FOTO LAJM)

Shqipëria do të luaj të shtunën ndaj Izraelit në ndeshjen e vlefshme për grupet e Nations League.

Sytë dhe besimi i të gjithë tifozëve shqiptarë është te sulmuesi ynë i talentuar, Armando Broja.

Bomberi i kombëtares tonë dhe Chelsea, ka postuar në Instagram një foto ku ka bërë simbolin e shqiponjës me duar dhe shihet i veshur me fanelloën kuq e zi.

Ndaj Izraelit pritet të jetë një ndeshje e vështirë, ku madje luhet edhe në fushën e tyre./ h.ll/albeu.com

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Armando (@armando.broja)


Shtuar 21.09.2022 16:53