Robin Krasniqi shpalli fejesën me modelen, reagimi i ish partneres së tij trazoi rrjetin (FOTO LAJM)

Një ditë më parë, boksieri Robin Krasniqi zyrtarizoi fejesën me modelen, Marigona Krasniqi. Kjo e fundit kishtë publikuar rreth një muaj më parë unazën e marrë nga boksieri duke shkruar: “Një dahsuri që më përmbush”.

Por për publikun është ende e freskët historia e boksierit kosovar me modelen dhe ish-Miss Kosovën, Heidi Lushtaku.

Në ditën që Robin Krasnqi bëri publike fejesën me Marigonën, Heidi publikoi një disa poza në Instagram që janë shkrepur nga fotografi i saj, më shumë se i preferuar.

Ajo shkruan:

“Më tregoni historinë se si jam 🔏 pas Jonathan Goehler”.

Emoji që modelja ka vendosur të përdorë, në botën virtuale nuk është i panjohur pasi vajzat e përdorin kur janë në lidhje me dikë, por kjo nuk është e qartë nëse Heidi është në marrdhënie me fotogrtafin ose jo./albeu.com.