Rikthehet Eriksen, realizon një magji të vërtetë ndaj Kroacisë (VIDEO)

Eriksen ka arritur të shënojë një super gol duke barazuar Kroacinë, por festa zgjati shumë pak pasi Kroacia përmbysi rezultatin menjëherë me anë të Majer.

Christian Eriksen mori topin dhe nga një distancë e konsiderueshme lëshoi një predhë të vërtetë./ h.ll/albeu.com

Shikoni golin

Shtuar 22.09.2022 22:26