PSG përgatit një emër në stol në rast largimi të Pochettino

Sipas  “The Independent”, Paris Saint-Germain po shqyrton emrin e trajnerit të ri nëse Pochettino largohet në fund të sezonit në drejtim të Manchester United.

Klubi francez po mendon aktualisht për trajnerin e Francës, Didier Deschamps, kontrata e të cilit do të përfundojë në fund të Kupës së Botës në Katar dhe mundësitë janë të larta që ai të zëvendësohet nga Zinedine Zidane./h.ll/albeu.com


Shtuar 24.11.2021 16:03