Përmirësohet gjendja e Raiola-s, agjenti lë spitalin

Ditën e djeshme, një artikull i gazetës gjermane ‘Bild’ kishte kthyer në qendër të vëmendjes gjendjen e Mino Raiola.

Sipas medias agjenti ishte shtuar në spital në kujdesin intensiv në San Raffaele për probleme me mushkëritë.

Fatmirësisht, kushtet e tij janë realisht të mira pasi sot ka dalë nga spitali milanez, duke konfirmuar deklaratën e djeshme nga rrethi i tij: “Mino Raiola nuk është në terapi intensive dhe po i nënshtrohet kontrolleve rutinë ”. r.t/albeu.com


Shtuar 21.01.2022 14:17