Përleshje e ashpër në stadium, kërcasin grushtat dhe shkelmat në finale (VIDEO)

Një sherr masiv është shënuar brenda stadiumit të “Air Albania”, teksa zhvillohet ndeshja e Romës dhe Feyenoord.

Bëhet me dije se në sherr janë përfshirë të paktën 30 persona. Mësohet se sherri ka ndodhur për shkak të ngatërresës me biletave që si duket vjen edhe nga tregu i zi.

Siç shihet në videon më poshtë nga “news24” tifozët janë përplasur dhunshëm, me grushta dhe shkelma.

Shtuar 25.05.2022 22:15