Holandezë “të marrosur” pas birrave, pamjet e kamionit të mbushur plot me shishe bosh

Finalja e Konferencë Ligës ka tejmbushur kryeqytetin e Shqipërisë, Tiranë me tifozë italianë dhe holandezë.

Ata, duke patur të gjithë kohën në dispozicion, kanë preferuar të kalojnë orë të mira nëpër rrugët e Tiranës, duke konsumuar birra.

Lojtari i 12-të ka provuar që këto të fundit t’i fusë brenda në stadium, por e kishte gati të pamundur, pasi nuk u lejuan.

Roma-Feyenoord, finalja e Conference League, po ende po luhet në Air Albania ku rezultati i lojës është favorite për Romën 1-0 Feyenoord /albeu.com

Shtuar 25.05.2022 22:31