Një herë Coca-Cola, një herë birrë, Bonucci shkakton të qeshura përballë kamerave (VIDEO)

Leonardo Bonucci mbyll jehonën me shishet e birrës dhe “Coca-Colas”.

Bonuçi erdhi në konferencë me dy shishe në dorë, ku një herë konsumonte Coca-Cola dhe një herë tjetër birrë.

Momenti qesharak ka bërë xhiron e botës, dhe kështu dhe saga e shisheve merr fund pas atyre të Ronaldos, Pogbas, Lukakut, Spinacolës e trajnerit të Rusisë Çerçesov.

Mesa duket Bonucci ka dhënë mesazhin që mund të shpallesh Kampion Europe edhe nëse pi birrë dhe “Coca-Cola”.

Shtuar 12.07.2021 17:38